آخرین آمار فروش فیلم‌ها در سینماهای تهران

«سعادت آباد» به کارگردانی مازیار میری ۵۳۰ میلیون تومان و «پرتقال خونی» به کارگردانی سیروس الوند ۱۰۲ میلیون تومان فروخته‌اند.

 دانش روز – خسرو یعقوبی : علی سرتیپی ـ مدیر عامل موسسه فیلمیران ـ در گفت‌وگویی با ایسنا، از فروش ۳۵ میلیون تومانی «سعادت آباد» جدیدترین ساخته مازیار میری در پنج شنبه گذشته خبر داد و افزود: «سعادت آباد» که تا کنون هفته‌ی چهارم اکران را پشت سر گذاشته است، ۵۳۰ میلیون تومان‌فروخته است.

وی فروش «پرتقال خونی» به کارگردانی سیروس الوند را هم رضایت بخش دانست و گفت: «پرتقال خونی» روز گذشته ۲۲ میلیون تومان فروخت و مجموع فروش ۱۰۲ میلیون تومانی این فیلم تا کنون، نشان دهنده‌ی این است که مردم این فیلم را دوست داشتند.

فرجی ـ مدیر سینماهای حوزه هنری ـ نیز فروش «یه حبه قند» رضا میرکریمی را تا چهارشنبه ۳۲۷ میلیون تومان اعلام کرد.

وی درباره فیلم «راه آبی ابریشم» به کارگردانی محمد بزرگ نیا هم گفت: این فیلم تا چهارشنبه ۸۳ میلیون تومان فروخته است.

علی اکبر ثقفی درباره فروش فیلم «مرگ، کسب و کار من است» هم خبر داد: این فیلم در ۷ سینما در حال اکران است و پس از ۱۵ روز، ۲۲ میلیون تومان فروخته است.

تهیه کننده‌ «مرگ کسب و کار من است» از این آمار فروش اظهار نارضایتی کرد و گفت:در نیمه دوم سال به دلیل چرخشی شدن اکران فیلم‌ها، شرایط ایده‌ال نیست.

حبیب اسماعیلی ـ پخش کننده «خانواده ارنست» ـ به کارگردانی محسن دامادی از فروش ۸ میلیون تومانی این فیلم در طول یک هفته خبر داد.

وی معتقد است: شرایط در حال حاضر اصلا خوب نیست، تعداد سینماها کم و تعداد فیلم‌های بر روی پرده بسیار زیاد است و شرایط نسبت به شش ماه اول سال سخت‌تر شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.