آغاز ثبت نام بورس دکتری خارج از فردا، اعلام شرط معدل برای اعزام

مدیر کل امور بورس و دانشجویان خارج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از زمان ثبت نام بورس دکتری تخصصی خارج کشور برای سال ۹۱ خبر داد.
 حسن مسلمی نائینی گفت: ثبت نام بورس خارج سال ۹۱ از فردا یکشنبه اول آبان ماه آغاز می شود و مهلت نام نویسی ۱۵ آذرماه به اتمام می رسد.

دانش روز – خسرو یعقوبی : وی ادامه داد: بر اساس آخرین دستورالعمل بورس دکتری تخصصی خارج کشور، حداق میانگین (معدل) نمره‌های دروس کارشناسی و کارشناسی ارشد ناپیوسته به ترتیب ۱۴ و ۱۶ و یا معادل آنها حسب ضوابط موسسات محل تحصیل و یا حوزه علمیه و دوره‌های کارشناسی ارشد پیوسته و یا دکتری حرفه ‌ای ۱۶ و یا معادل آن، یکی از شرایط شرکت در مصاحبه علمی و عمومی است.

به گفته مدیر کل بورس و امور دانشجویان خارج، داوطلبانی که دارای پذیرش از دانشگاههای معتبر خارجی و همچنین نمره آزمون زبان ام اس آر تی حداقل ۴۰ و یا معادل آن هستند، در زمان مصاحبه در اولویت اعزام خواهند بود.
 
دانش روز – مسلمی نائینی تاکید کرد: تمام مراحل ثبت‌ نام داوطلبان و تایید و معرفی آنها توسط مراکز و دانشگاهها بصورت الکترونیکی انجام می‌شود، بنابراین داوطلبان باید ابتدا سامانه اطلاعاتی خود را با شناسه کاربری و رمز عبور تشکیل دهند و اطلاعات را با دقت و صحت در فضای مشخص شده وارد و مدارک لازم را ضمیمه کنند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه