آمدن آنجلینا جولی به ایران منتفی شد

ده‌نمکی پیشنهاد بازی «آنجلینا‌جولی» در فیلمش را نپذیرفت
در هفته‌‌های گذشته اخباری پیرامون حضور آنجلینا جولی در ایران و بازی وی در یک فیلم ایرانی مطرح شد، اما تازه‌ترین خبر در این‌باره از عدم حضور این بازیگر هالیود در ایران حکایت دارد.

به گزارش دانش روز به نقل از دنیای اقتصادعلی سرتیپی(مدیرعامل فیلم‌ ایران و تهیه‌کننده) به ایلنا درباره آخرین وضعیت حضور آنجلیا جولی در ایران گفت: باتوجه به تمایلات ایشان و علاقه وی به فرهنگ ایران و اسلام و همچنین تمایل یک شرکت تجاری جهت تقبل کلیه هزینه‌های حضور آنجلینا جولی درایران، مذاکرات جهت حضور وی در فیلم رسوایی آغاز شد و توافقات اولیه با مدیر برنامه‌های آنجلینا جولی نیز انجام شد. اما بعداز بررسی تمامی شرایط و جوانب موجود، بنده به‌عنوان مدیرعامل فیلم‌ ایران و نیز دست‌اندرکاران فیلم به این نتیجه رسیدیم که درحال حاضر امکان همکاری با آنجلینا جولی وجود ندارد لذا درخواست اسپانسر پذیرفته نشد و مذاکرات متوقف شد.
در خبر دیگری آمده است که «مسعود ده‌نمکی» پیشنهاد «علی سرتیپی» برای بازی «آنجلینا جولی» در فیلم جدیدش را نپذیرفت.
در پی درج اخباری در رسانه‌ها مبنی بر مذاکرات «علی‌سرتیپی» با مدیر برنامه‌های «آنجلینا جولی» برای حضور در ایران و بازی در یکی از فیلم‌های سینمایی، خبرنگار سینمایی فارس مطلع شد از چندی پیش اسپانسرهایی برای تامین هزینه‌های این حضور اعلام تمایل کرده بودند. این در حالی است که سرتیپی خبر این مذاکرات را بدون نام بردن از فیلمی عنوان کرده بود.
بر اساس این گزارش، «علی سرتیپی» -تهیه‌کننده سینما – پیشنهاد این حضور را برای فیلم سینمایی «رسوایی» – که به تازگی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مسعود ده‌نمکی پروانه ساخت دریافت کرده – با عوامل فیلم در میان گذاشت که ده‌نمکی با این حضور موافقت نکرد.
پیش از این در رسانه ها آمده بود که حضور «آنجلینا جولی» در ایران قطعی است.
اما «مسعود ده‌نمکی»، ضمن تایید خبر ارائه شدن این پیشنهاد، گفت: در همان ابتدای امر به آقای سرتیپی عدم تمایل خودم را اعلام کردم تا به اسپانسرها منتقل کند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه