استعفای قائم مقام بانک مرکزی Reviewed by Momizat on .   به گزارش دانش نیوز به نقل از ايرنا بازار شايعات درباره پس‌لرزه‌هاي افشاي تخلف اخير بانكي كه با تغيير برخي مديران و مسوولان شبكه بانكي شكل‌ گرفته بود، هم‌اينك   به گزارش دانش نیوز به نقل از ايرنا بازار شايعات درباره پس‌لرزه‌هاي افشاي تخلف اخير بانكي كه با تغيير برخي مديران و مسوولان شبكه بانكي شكل‌ گرفته بود، هم‌اينك Rating:
شما اینجا هستید:خانه » سیاسی » استعفای قائم مقام بانک مرکزی

استعفای قائم مقام بانک مرکزی

 

به گزارش دانش نیوز به نقل از ایرنا بازار شایعات درباره پس‌لرزه‌های افشای تخلف اخیر بانکی که با تغییر برخی مدیران و مسوولان شبکه بانکی شکل‌ گرفته بود، هم‌اینک با طرح مباحث خلاف واقع درباره جابه‌جایی سایر مدیران بیش از پیش داغ شده است.

 

 

با برکناری «محمد جهرمی» مدیرعامل بانک صادرات و استعفای «محمود رضا خاوری» مدیرعامل بانک ملی برخی از منابع خبری، ‌اخباری را مبنی بر قوت گرفتن استعفای«حمید پورمحمدی» قائم مقام بانک مرکزی منتشر کردند.
مدیر کل روابط عمومی بانک مرکزی این موضوع را نادرست خواند و تاکید کرد: استعفای پورمحمدی کذب محض است. رضا سراج اظهارکرد: این خبر درحالی توسط برخی رسانه‌ها مطرح شده که از اساس کذب است و مورد تایید نیست و «حمید پور محمدی» قائم مقام بانک مرکزی نه استعفا داده و نه قرار است استعفا دهد. مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی با تاکید بر اینکه قائم مقام این بانک به صورت جدی به فعالیت خود ادامه می‌دهد، جلوگیری از شایعه‌پراکنی در این خصوص را خواستار شد.

 


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا