استعفای مطهری رای نیاورد Reviewed by Momizat on . دفاع جالب یک نماینده از مطهری مجلس امروز به استعفای علی مطهری رای ندادند. بر اساس رای گیری که امروز انجام شده بود 155 نماینده با استعفای مطهری مخالف و 31 نفر مو دفاع جالب یک نماینده از مطهری مجلس امروز به استعفای علی مطهری رای ندادند. بر اساس رای گیری که امروز انجام شده بود 155 نماینده با استعفای مطهری مخالف و 31 نفر مو Rating:
شما اینجا هستید:خانه » سیاسی » مجلس » استعفای مطهری رای نیاورد

استعفای مطهری رای نیاورد

دفاع جالب یک نماینده از مطهری

مجلس امروز به استعفای علی مطهری رای ندادند. بر اساس رای گیری که امروز انجام شده بود ۱۵۵ نماینده با استعفای مطهری مخالف و ۳۱ نفر موافق و ۱۲ نفر نیز رای ممتنع دادند.

به گزارش دانش روز به نقل از جهان بعد از نطق مخالفان استعفای علی مطهری که به دلیل عقب انداختن سوال از رئیس جمهور هفته گذشته تقدیم هیئت رئیسه شده بود رای ندادند.

در همین حین دفاع لاهوتی از علی مطهری جالب بود. وی برای اینکه نشان دهد مردم علی مطهری را می خواهند به نمایشگاه مطبوعات اشاره کرد و گفت:آنچنان استقبال مردم از علی مطهری زیاد بود که ناجا هم برای حمایت از او وارد عمل شده بود. موج استقبال از مطهری در نمایشگاه مطبوعات بی نظیر بود.

وی همچنین اظهار داشت: چرا الهام باید به مجلس توهین کند و بگوید سوال نمایندگان از مجلس کینه است. مردم از ما می خواهند که از رئیس جمهور سوال کنیم. آیا نباید ما از ۱۱ روز خانه نشینی رئیس جمهور سوال کنیم. اگر قرار است ما صحبت نکنیم درب مجلس را ببندید و کلید آنرا به رئیس جمهور بدهید.

وی همچنین اظهار داشت:علی مطهری ها زنده هستند تا مجلس زنده است. به پاس خون شهید عالی مقام به علی آقا رای بالا بدهید.

در همین رابطه علی لاریجانی هم چندین بار بجای استعفای لاریجانی از استیضاح مطهری نام می برد.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا