استیلی: مشکلی برای بازی در رشت نداریم Reviewed by Momizat on . مطمئنا بارندگي بر روي کيفيت تيم ما و مسابقه تاثير زيادي دارد و بايد ببينيم که آيا از پوشش بر روي زمين استفاده شده است تا زمين کيفيت بهتري داشته باشد يا نه.  حمی مطمئنا بارندگي بر روي کيفيت تيم ما و مسابقه تاثير زيادي دارد و بايد ببينيم که آيا از پوشش بر روي زمين استفاده شده است تا زمين کيفيت بهتري داشته باشد يا نه.  حمی Rating:
شما اینجا هستید:خانه » ورزشی » استیلی: مشکلی برای بازی در رشت نداریم

استیلی: مشکلی برای بازی در رشت نداریم

مطمئنا بارندگی بر روی کیفیت تیم ما و مسابقه تاثیر زیادی دارد و باید ببینیم که آیا از پوشش بر روی زمین استفاده شده است تا زمین کیفیت بهتری داشته باشد یا نه.

 حمید استیلی سرمربی پرسپولیس گفت : پرسپولیس با تیمی بازی دارد که در چند هفته اخیر به نتایج خیلی خوبی دست یافته است اما ما هم داماش را آنالیز کرده ایم و برنامه های خاصی را برای این دیدار در نظر گرفته ایم. انشالله که بتوانیم بازی خوبی را انجام دهیم و هواداران و تماشاگران از دیدن این مسابقه لذت ببرند.

 استیلی ضمن بیان مطلب فوق گفت : ما از تیم داماش به یک شناخت نسبی رسیده ایم . این تیم بازیکنان با تجربه خوبی مثل مهدوی کیا ، مهدوی و غلامی دارند و با توجه بارندگی که در چند روز اخیر در رشت وجود داشته است مطمئنا بازی سختی را در پیش خواهیم داشت و نمی توان این مسابقه را از قبل پیش بینی کرد.

مربی پرسپولیس در خصوص تاثیرگذاری شرایط جوبی بر روی بازی و پرسپولیس گفت : مطمئنا بارندگی بر روی کیفیت تیم ما و مسابقه تاثیر زیادی دارد و باید ببینیم که آیا از پوشش بر روی زمین استفاده شده است تا زمین کیفیت بهتری داشته باشد یا نه . به هر حال ما بازیکنان با تجربه ای داریم که به بازی در زمین خیس آشنایی دارند و می دانند که در این زمین ها باید به چه شکل بازی کنند.

 وی در پاسخ به این سوال که آیا اینکه هر روز از تعویض مربی و یا مصطفی دنیزلی گفته می شود بر روی تیم و حرف شنوی بازیکنان تاثیر منفی نمی گذارد گفت : بازیکنان از من حرف شنوی دارند و تا روزی هم که من باشم همه آنها می دانند که باید به حرف ها و دستورالعمل های من گوش دهند . این حق باشگاه است که در مورد مربی تصمیم گیری کند و من در این مورد هیچ گله و شکایتی از آنها ندارم.

 وی در پاسخ به این سوال که آیا اولادی و شکوری به دلایل انضباطی حضور ندارند گفت : چنین مسئله ای وجود ندارد و این بازیکنان فقط به دلایل فنی در لیست ۱۸ نفره ما حضور ندارند .

 استیلی در پایان در مورد غایبین این دیدار گفت : جواد کاظمیان را به علت مصدومیت و حمید علی عسگر را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و در مورد علی کریمی هم باید ببینیم ایشان تا فردا در چه وضعیتی قرار دارند تا بتوانیم از ایشان استفاده کنیم.


دیدگاه خود را بنویسید

بازگشت به بالا