اصولگرایان زبان عذرخواهی ندارند

قدرت الله علیخانی در گفت و گویی مشروح با «انتخاب» عنوان کرد:

آقای جنتی گفته منظورش هاشمی نبوده / مگر می خواهیم با شمر وحدت کنیم که می ترسند؟ / اصولگرایان زبان عذرخواهی ندارند، همه چیز را خراب کرده، طلبکار هم هستند/ خداوند یک لطفی به احمدی نژاد کرده، سرهم کردنش قوی است!

آقای حداد ، آدم سیاسی نیست. اما واقعاً چند وقته ایشان وارد مسایل سیاسی شده؟ من می خواهم از آقای حداد خواهش کنم وارد مسائل سیاسی نشوند. البته اگر بخواهند رییس جمهور هم بشوند، درصورتیکه فرد بهتری نبود من هم به او رای می دهم . اما بهتر از ایشان بسیار هستند.

حجت الاسلام والمسلمین قدرت الله علیخانی مشاور عالی آیت الله هاشمی رفسنجانی طی گفت و گویی مشروح با خبرنگار سیاسی «انتخاب»، به تبیین طرح وحدت ملی آیت الله هاشمی پرداخته و ضمن انتقاد از اصولگرایان به خاطر «عدم عذرخواهی از مردم» می گوید: متاسفانه این جماعت زبان عذرخواهی ندارند!

نماینده سابق قزوین در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از این گفت و گو، تعدد نامزدها در میان اصولگرایان را فرصتی برای اصلاح طلبان دانسته و درخصوص احتمال رد صلاحیت کاندیدای مورد نظر اصلاح طلبان که از سوی برخی افراد مطرح می شود می گوید: « به کسانی که این حرف ها را می زنند نباید اهمیت داد زیرا آنها سخنگوی نظام نیستند. »

او در ادامه ضمن انتقاد از آمارهای احمدی نژاد می گوید: خداوند یک لطفی به آقای احمدی نژاد کرده آنهم اینکه سرهم کردنش قوی است. او استاد بزرگنمایی است .

وی درخصوص کمک های انجام گرفته به نیروهای انقلاب در سالهای پیش از پیروزی به کمک های افرادی مانند آیت الله مهدوی کنی و آیت الله هاشمی اشاره می کند و می گوید: «در یک فقره از کمک ها آقای هاشمی ۱۰۰قطعه سند زمین  مربوط به منطقه سالاریه قم فرستادند که توسط همین آقای عطایی و با مشورت بنده  بین برخی خانواده های زندانیان سیاسی توزیع شد.»

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه