اظهارات تامل برانگیز درباره گرانی خودرو Reviewed by Momizat on . يك قطعه‌ساز بزرگ با قبضه كردن بسياري از قراردادهاي تامين قطعات در غول‌هاي خودروسازي ايران، نفوذ قابل توجهي در اين صنعت پيدا كرده است. نماينده مردم اروميه در خان يك قطعه‌ساز بزرگ با قبضه كردن بسياري از قراردادهاي تامين قطعات در غول‌هاي خودروسازي ايران، نفوذ قابل توجهي در اين صنعت پيدا كرده است. نماينده مردم اروميه در خان Rating:
شما اینجا هستید:خانه » اقتصادی » اظهارات تامل برانگیز درباره گرانی خودرو

اظهارات تامل برانگیز درباره گرانی خودرو

یک قطعه‌ساز بزرگ با قبضه کردن بسیاری از قراردادهای تامین قطعات در غول‌های خودروسازی ایران، نفوذ قابل توجهی در این صنعت پیدا کرده است. نماینده مردم ارومیه در خانه ملت با بیان اینکه این قطعه‌ساز به طور مستمر به دنبال افزایش حجم قراردادهای خود با خودروسازان و از دور خارج کردن باقی قطعه‌سازان است، بیان کرد: این قطعه‌ساز با تغییراتی که در سیستم قطعات تحویلی به خودروسازان ایجاد می‌کند، به دنبال حذف سایر قطعه‌سازان است تا با تعطیلی دیگر واحدهای قطعه‌سازی، علاوه بر افزایش حجم قراردادهای تامین قطعات خود با خودروسازان، قدرت خود در حوزه صنعت خودروسازی و قطعه‌سازی کشور را بیش از پیش گسترش داده و به مرحله غیرقابل بازگشت برساند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این قطعه‌ساز به دنبال ایجاد انحصار در صنعت خودرو و بلعیدن غول‌های خودروسازی ایران است. هفته گذشته در جلسه‌یی با حضور وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت، این موضوعات مطرح و کلیات اقدامات مخرب این قطعه‌ساز بزرگ به اطلاع وی رسید، وزیر نیز قول داد این مسائل را پیگیری و با اصلاح صورت گرفته شرایط را برای افزایش تولید و کاهش قیمت خودرو در کشور فراهم کند.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا