القاعده ۱۹ نظامی یمنی را کشت Reviewed by Momizat on . یک مقام امنیتی یمن روز شنبه اعلام کرد نوزده نظامی یمنی در حمله ستیزه جویان القاعده در شهر عدن در جنوب این کشور کشته شدند. این منبع که پیشتر شمار کشته ها را چهار یک مقام امنیتی یمن روز شنبه اعلام کرد نوزده نظامی یمنی در حمله ستیزه جویان القاعده در شهر عدن در جنوب این کشور کشته شدند. این منبع که پیشتر شمار کشته ها را چهار Rating:
شما اینجا هستید:خانه » بین الملل » القاعده ۱۹ نظامی یمنی را کشت

القاعده ۱۹ نظامی یمنی را کشت

یک مقام امنیتی یمن روز شنبه اعلام کرد نوزده نظامی یمنی در حمله ستیزه جویان القاعده در شهر عدن در جنوب این کشور کشته شدند.

این منبع که پیشتر شمار کشته ها را چهارده نفر اعلام کرده بود، تصریح کرد :«تعداد نظامیان کشته شده به نوزده نفر افزایش یافته است. نه نظامی و سه غیر نظامی نیز در این حمله زخمی شدند.»
به گزارش خبرگزاری فرانسه از عدن، این مقام امنیتی که خواست نامش فاش نشود، گفت: « سه نفر از نظامیان بر اثر انفجار یک خودرو بمب گذاری شده و مابقی آنان با حملات راکتی ، نارنجکی و تیراندازی عوامل القاعده کشته شدند.»
وی افزود :«عده بسیاری از نظامیان در پی پرتاب نارنجک به خوابگاهشان در حالی که مشغول استراحت بودند، کشته شدند.»
به گفته شاهدان دو خودرو زرهی نیز در ورودی ساختمان تلویزیون دولتی یمن در عدن که نزدیک این محل واقع است، در آتش سوختند. حملات بر ضد نیروهای دولتی در جنوب یمن که ستیزه جویان القاعده و جدایی طلبان در آنجا حضور دارند، بسیار شایع است.


کلمات کلیدی:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا