امروز پایان مهلت ثبت نام در دو آزمون فراگیر پیام نور

تعداد ثبت نام کنندگان
داوطلبان شرکت در دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور تا ساعت ۲۴ امروز یکشنبه فرصت ثبت نام در این دو کنکور را دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز یکشنبه ۱۵ آبان ماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود در یکی از دوره های کارشناسی ارشد یا کارشناسی ناپیوسته فراگیر پیام نور اقدام کنند.

عبدالله معتمدی – معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور در گفتگو با مهر با اشاره به تعداد ثبت نام کنندگان گفت: نزدیک به ۸۵ هزار نفر در دوره کارشناسی ارشد و حدود ۱۰ هزار نفر در دوره کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کرده اند.
ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد ۱۱ هزار و ۲۴۰ نفر است که این رقم در سال گذشته ۷ هزار و ۵۰ نفر بود.

ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در ۹۰ رشته و ۷۸۹ رشته محل صورت می گیرد ضمن اینکه امسال ۱۴ رشته به این مقطع اضافه شده است.

دانشگاه پیام نور اعلام کرد با توجه به اینکه همیشه در مقطع کارشناسی ناپیوسته فراگیر پیام نور ظرفیت بیش از تقاضا بوده بنابراین مشکلی از نظر پذیرش وجود ندارد، اما حد نصاب ها و رشته محل ها در این پذیرش لحاظ می شود و اگر داوطلبان انتخابهای درستی داشته باشند می توانند پذیرش شوند و ادامه تحصیل دهند.

آزمون دوره های فراگیر پیام نور ۲۳ دی ماه در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد برگزار می شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه