امروز پایان مهلت ثبت نام در دو آزمون فراگیر پیام نور

تعداد ثبت نام کنندگان
داوطلبان شرکت در دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور تا ساعت 24 امروز یکشنبه فرصت ثبت نام در این دو کنکور را دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان تا ساعت 24 امروز یکشنبه 15 آبان ماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود در یکی از دوره های کارشناسی ارشد یا کارشناسی ناپیوسته فراگیر پیام نور اقدام کنند.

عبدالله معتمدی – معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور در گفتگو با مهر با اشاره به تعداد ثبت نام کنندگان گفت: نزدیک به 85 هزار نفر در دوره کارشناسی ارشد و حدود 10 هزار نفر در دوره کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کرده اند.
ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد 11 هزار و 240 نفر است که این رقم در سال گذشته 7 هزار و 50 نفر بود.

ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در 90 رشته و 789 رشته محل صورت می گیرد ضمن اینکه امسال 14 رشته به این مقطع اضافه شده است.

دانشگاه پیام نور اعلام کرد با توجه به اینکه همیشه در مقطع کارشناسی ناپیوسته فراگیر پیام نور ظرفیت بیش از تقاضا بوده بنابراین مشکلی از نظر پذیرش وجود ندارد، اما حد نصاب ها و رشته محل ها در این پذیرش لحاظ می شود و اگر داوطلبان انتخابهای درستی داشته باشند می توانند پذیرش شوند و ادامه تحصیل دهند.

آزمون دوره های فراگیر پیام نور 23 دی ماه در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد برگزار می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *