امکاناتی که قیمت آپارتمان را افزایش می‌دهد

تا چندی پیش اکثر مشاوران املاک فعال در مناطق شمال تهران برای معرفی هر یک از واحدهای مسکونی متراژ بزرگ به متقاضیان در بازار مسکن، معمولا از توصیف امکانات رفاهی و تفریحی برای جذب مشتری استفاده می‌کردند.

دانش روز – خسرو یعقوبی: برای مثال یک واحد ۲۸۰ متری در منطقه الهیه با امکاناتی از جمله استخر، سونا، جکوزی، سالن اجتماعات با چشم‌اندازی مشجر و سرسبز آماده تحویل به خریدار است، اما ‌این روزها نوع تجهیزات به کار رفته در‌این دسته از واحدهای مسکونی، بیشتر مورد پسند مشاوران املاک به عنوان مشتری‌یابی مورد نظر قرار می‌گیرد.
تامین برق اضطراری برای کلیه واحدها، شیرآلات هوشمند طلا، متریال دست‌ساز یا متریال آنتیک، استخر با کاشی آنتی باکتریال، انرژی خورشیدی، مقاومت بتن، لوله pvc و غیره نمونه‌ای از اظهارات بنگاهداران برای معرفی واحدهای متراژ بزرگ به خریداران است.
ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی از واحدهای مسکونی در شمال تهران پرداخته که مالکان یا واسطه‌های فروش از لحاظ نوع تجهیزات و مصالح اقدام به آگهی ملک خود کرده‌اند نه از طریق معرفی امکانات رفاهی و تفریحی.
برق ۳ فاز با ۳ مدل آمپر، استخر با کاشی آنتی باکتریال
در منطقه زعفرانیه یک واحد مسکونی با متراژ ۲۸۰ مترمربع به همراه ۲۵۰ متر مربع تراس که ارتفاع سقف ۴ متر مربع است به بازار برای فروش پیشنهاد شده است.
فروشنده در آگهی اعلام کرده است: لوله pvc با اتصال pushfit، برق اضطراری برای کل برج، برق ۳ فاز با ۳ مدل آمپر، سیستم تهویه fresh air، استخر با کاشی آنتی باکتریال، پارکینگ با درب مجزای کرکره‌ای.
۲ آسانسور ۲۲ نفره، مقاومت بتن ۳۵۰ کیلوگرم
از سوی دیگر یک واحد مسکونی ۳۵۰ متری با دید کافی به علاوه ۵۰ متر مربع بالکن، در بازار مسکن زعفرانیه آماده تحویل به خریدار است.
طبق گفته واسطه فروش،‌ این واحد مسکونی از ۲ آسانسور ۲۲ نفره kone برخوردار بوده و مقاومت بتن به کار رفته در‌این آپارتمان ۳۵۰ کیلوگرم است.همچنین کلیه واحدها از برق ۳ فاز و ‌اینترنت بی‌سیم بهره‌مند هستند و سیستم لوله‌ها ۵ لایه است.علاوه براین پنجره‌ها با روکش چوب آلمان و از کنترل هوشمند آلمانی طراحی شده است.
استخر بدون تصفیه کلر، پارکینگ درب کرکره‌ای و ژنراتور ۷۵۰ کیلووات هم از دیگر تجهیزات ‌این واحد مسکونی است.
شیرآلات هوشمند طلا
شیرآلات هوشمند طلا، آسانسور اختصاصی داخلی و حیاط‌سازی با درختان بنسای نمونه‌ای از تجهیزات استفاده شده در واحدی ۴۱۷ متری در خیابان فرشته است که‌این واحد از سوئیت vip هم برخوردار است.
پلان استثنایی از دکترای معماری
یک واحد ۳۳۵ متری تک واحدی در برجی واقع در منطقه فرمانیه به عنوان پلانی استثنایی از دکترای معماری به خریداران پیشنهاد شده است؛ مالک،‌ این واحد را‌ این چنین توصیف کرده: سقف‌های بلند، سیستم‌های هوشمند انرژی خورشیدی، آسانسور gold kone، شیرآلات و دستگیره‌های طلا.
کف سنگ ۲ × ۲ کاپوچینو
در منطقه زعفرانیه تعدادی واحد در ۳۰۰۰ متر مربع زمین به همراه ۷۰۰ متر مربع فلت، ۳۷۰ متر تراس و ۳۰۰ متر مربع سالن که ارتفاع سقف به ۵ متر می‌رسد برای فروش آماده عرضه است. شیشه‌های به کار رفته در‌این واحدها ضد ضربه کریستال هستند و کف، سنگ ۲‌×‌۲ کاپوچینو و کلیه واحدها به شیرآلات و دستگیره‌های طلا مجهز شده‌اند..

 

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه