انتشار نقشه منزل سردار سلیمانی در گوگل‌، ۱۳۵۰۰میلیارد تومان در جیب دولت ،خاطره ای از خواستگاری رئیس مجلس Reviewed by Momizat on . همه ما قاسم سلیمانی هستیم، اخراج من از VOA زیر سر کیهان است! ، همسر کروبی مشاور کلاهبردار را کله پا کرد و... از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز شنبه 14 آبا همه ما قاسم سلیمانی هستیم، اخراج من از VOA زیر سر کیهان است! ، همسر کروبی مشاور کلاهبردار را کله پا کرد و... از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز شنبه 14 آبا Rating:
شما اینجا هستید:خانه » سیاسی » انتشار نقشه منزل سردار سلیمانی در گوگل‌، ۱۳۵۰۰میلیارد تومان در جیب دولت ،خاطره ای از خواستگاری رئیس مجلس

انتشار نقشه منزل سردار سلیمانی در گوگل‌، ۱۳۵۰۰میلیارد تومان در جیب دولت ،خاطره ای از خواستگاری رئیس مجلس

همه ما قاسم سلیمانی هستیم، اخراج من از VOA زیر سر کیهان است! ، همسر کروبی مشاور کلاهبردار را کله پا کرد و… از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز شنبه ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۰ است.

به گزارش دانش روز به نقل از مهر روزنامه های کشور در صفحات خود به برخی اخبار، مصاحبه ها و مطالب ویژه ای اشاره کرده اند که مرور آنها می‌تواند برای مخاطبان جذابیت داشته باشد:

گوگل نقشه منزل سردار سلیمانی‌ را منتشر کرد.

روزنامه وطن امروز نوشت : همزمان با ادعای مقامات آمریکایی مبنی بر ترور برخی مسؤولان ایرانی، سایت گوگل دست به اقدام شیطنت‌آمیزی زد. براساس این گزارش پس از اینکه جمعی از نمایندگان کنگره آمریکا پیشنهاد طرح ترور مسؤولان سپاه قدس را دادند، سایت گوگل اقدام به انتشار نقشه منزل سردار سلیمانی کرد. ویکی پدیا مدعی شده است نقشه منزل این سردار سپاه را در اختیار دارد و به راحتی آن را در دسترس مخاطبان اینترنت قرار داده است.

همه ما قاسم سلیمانی هستیم

به گزارش اعتماد در حالی که طی هفته‌های گذشته و پس از طرح اتهام ترور سفیر عربستان سعودی در آمریکا نیروی قدس سپاه پاسداران مورد حملات شدید رسانه‌های غربی قرار گرفته و نام فرمانده آن قاسم سلیمانی بر سر زبان‌ها افتاده است، در شبکه‌های مجازی صفحه‌یی به نام «ما همه قاسم سلیمانی هستیم» راه‌اندازی شده است که در آن تصاویر و مطالبی در حمایت از وی نشر می‌یابد.

۱۳۵۰۰میلیارد تومان بودجه عمرانی در جیب دولت ماند

به گزارش روزنامه قدس شنیده ها حاکی است طی ۱۱ ماهه سال ۸۹ بیش از ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از بودجه عمرانی دولت بدون استفاده مانده است . گزارش عملکرد مالی ۱۱ ماهه دولت در سال ۸۹ همجنین نشان می دهد ، طی این مدت بیش از ۴۶/۵ درصد از بودجه عمرانی دولت محقق نشده است .

سازگارا: اخراج من از VOAزیر سر کیهان است!

روزنامه کیهان نوشت : محسن سازگارا که خود سوژه همیشگی کیهان بوده، ضمن اعتراض به صدای آمریکا گفت: هرکس در صدای آمریکا موضع سختی علیه جمهوری اسلامی می گیرد، اخراج می شود. اول کیهان می نویسد و بعد صدای آمریکا اخراج می کند. این همکار اخراجی VOAمی گوید: علت نارضایتی مدیران رده بالای صدای آمریکا از من، اظهارات غیرمنطقی من نبوده بلکه هرکس در این شبکه علیه جمهوری اسلامی موضع سفت و مخالفی داشته، اخراج شده است.

همسر کروبی مشاور کلاهبردار را کله پا کرد

کیهان در خبر دیگری آورده : ‌رسوایی های پی درپی سردبیر متواری روزنامه آفتاب یزد باعث شد تا همسر مهدی کروبی اعلام کند نامبرده از اول آبان ماه جاری دیگر مشاور کروبی نیست. «جرس» در این باره بدون اشاره به نام مجتبی واحدی نوشت «به گزارش منابع خبری از تهران، مهدی کروبی از اول آبان سخنگویی در خارج کشور ندارد و مواضع او منحصراً توسط خانواده منتشر می شود.»

انشای بودجه بدون امضای احمدی‌نژاد

روزنامه اعتماد بااشاره به جدیدترین ساختار شکنی در بودجه نویسی ، نوشت : امسال برخلاف سال‌های پیش بخشنامه بودجه را رییس‌جمهور ابلاغ نکرد بلکه بخشنامه بودجه ۹۱ با امضای معاون وی و ضوابط مالی ناظر بر بودجه هم با امضای ممبینی، معاون بودجه معاونت برنامه‌ریزی و راهبردی رییس‌جمهور ابلاغ شد. هر چند برخی ناظران از بدعت‌گذاری دولت در نحوه تهیه و تدوین و ابلاغ بودجه انتقاد می‌کنند اما در مقابل برخی دیگر این اقدام دولت را نوعی دست به دست شدن اختیارات می‌دانند.

خاطره ای از خواستگاری رئیس مجلس

روزنامه اعتماد نوشت : پس از مزاح هفته پیش مطهری و لاریجانی در صحن علنی مجلس و «ناخلف» خواندن رییس مجلس از سوی برادر همسرش، علی مطهری با ارسال یادداشتی به خبرآنلاین گفته آقای دکتر علی لاریجانی با اخلاق نیکویی که دارند همواره یک داماد محبوب و مطلوب برای خانواده ما بوده اند و آن جمله صرفا یک مزاح سیاسی بود. وی در ادامه این یادداشت به ذکر خاطره خواستگاری لاریجانی از خواهرش می‌پردازد و می‌نویسد: «به یاد دارم وقتی که آقای لاریجانی برای خواستگاری به منزل ما آمد، شهید مطهری که معمولا درباره موارد قبلی اینطور اظهارنظر می‌کرد که «آدم عمیقی نیست»، پس از اولین جلسه ملاقات، شخصیت او را با آنکه ۲۱ سال بیشتر نداشت، پسندید.»


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا