انتقاد رییس دیوان عدالت اداری از آمارها و وعده‌های نادرست Reviewed by Momizat on . رييس ديوان عدالت اداري ارائه آمار نادرست و دادن برخي وعده‌هاي نادرست از سوي مسوولان را يكي از آسيب‌هاي جدي و مشكلات در نظام اجرايي كشور دانست و نسبت به آن تذكر رييس ديوان عدالت اداري ارائه آمار نادرست و دادن برخي وعده‌هاي نادرست از سوي مسوولان را يكي از آسيب‌هاي جدي و مشكلات در نظام اجرايي كشور دانست و نسبت به آن تذكر Rating:
شما اینجا هستید:خانه » سیاسی » انتقاد رییس دیوان عدالت اداری از آمارها و وعده‌های نادرست

انتقاد رییس دیوان عدالت اداری از آمارها و وعده‌های نادرست

رییس دیوان عدالت اداری ارائه آمار نادرست و دادن برخی وعده‌های نادرست از سوی مسوولان را یکی از آسیب‌های جدی و مشکلات در نظام اجرایی کشور دانست و نسبت به آن تذکر داد.
 به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه هیات عمومی با بیان روایتی از امام صادق ضمن تفسیر آن خطاب به مسوولان اجرایی گفت: از یک طرف آمار درست به مردم نمی‌دهید و از طرفی وعده‌هایی را مطرح می‌کنید که نمی‌توانید به آن عمل کنید، با این کار اعتماد جامعه از شما سلب می‌شود و حقیقتا این موضوع در نظام اسلامی قابل قبول و توجیه نیست.
وی افزود: در انتخابات ریاست‌جمهوری یا مجلس شورای اسلامی برخی وعده‌هایی به مردم می‌دهند که از عهده و توان‌شان خارج است. این در حالی است که یکی از تذکرات جدی مقام معظم رهبری در دیدار مسوولان اجرایی با ایشان همین موضوع بود که به مردم وعده‌ای بدهید که بتوانید آن را محقق کنید.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری اظهارکرد: چرا به مردم وعده بیهوده می‌دهید و در آنان توقع ایجاد می‌کنید؟ می‌گویید که بنا داریم این جمعیت را استخدام کنیم، بعد آنها را استخدام نمی‌کنید و گرفتاری‌اش برای بقیه است. برای شکایت مراجعه می‌کنند به دیوان عدالت اداری و می‌گویند این مصوبه و این هم فرمایش فلان مقام عالی است که چنین ادعایی را مطرح کرده است.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا