باخت شش بر صفر به ایران فراموش شدنی نیست

می‌خواهیم ثابت کنیم تیم بهتری هستیم
سرمربی تیم ملی فوتبال بحرین گفت: باخت شش بر صفر به هیچ وجه فراموش شدنی نیست و من به بازیکنانم گفته‌ام که وقتی روز جمعه مقابل ایران به میدان می روند، آن نتیجه را به یاد داشته باشند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، پیتر تیلور در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با ایران به خبرنگاران گفت: در هر شغلی شما روزهای بد هم دارید حتی شما هم در شغلتان چنین روزهایی داشته‌اید اما باید به زندگی برگردید. سال ۱۹۷۸ زمانی که من بازیکن تاتنهام بودم شش بر صفر به لیورپول باختیم، اما یک ماه بعد یک بر صفر آنها را شکست دادیم.

وی همچنین در پاسخ سوال یکی از خبرنگاران درباره دیدار روز جمعه با ایران گفت: ما می دانیم که ایران بهترین تیم این گروه و بخت اول صعود است. ما در دیدار رفت آنگونه که انتظار داشتیم ظاهر نشدیم. ضمن اینکه اخراج بازیکن ما در دقیقه اول، کار ما را سخت کرد. اکنون در بازی برگشت می خواهیم ثابت کنیم که تیم بهتری نسبت به ماه گذشته که همه ما را دیدند، هستیم.

تیلور افزود: در رده بندی فیفا ایران بالاتر از ما قرار دارد و کسی نمی تواند بگوید که بحرین در مقایسه با ایران شانس بیشتری برای صعود دارد، اما ما باید برای صعود حداقل دو دیدار از سه بازی باقیمانده را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.