برپایی۱۶۰کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه جامع تا پایان سال Reviewed by Momizat on . معاون فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: تا پایان سال 90 ، حداقل 160 کرسی آزاد اندیشی در مراکز و واحدهای زیر نظر این دانشگاه برگزار می ش معاون فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: تا پایان سال 90 ، حداقل 160 کرسی آزاد اندیشی در مراکز و واحدهای زیر نظر این دانشگاه برگزار می ش Rating:
شما اینجا هستید:خانه » فرهنگی » برپایی۱۶۰کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه جامع تا پایان سال

برپایی۱۶۰کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه جامع تا پایان سال

معاون فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: تا پایان سال ۹۰ ، حداقل ۱۶۰ کرسی آزاد اندیشی در مراکز و واحدهای زیر نظر این دانشگاه برگزار می شود.
دانش روز – خسرو یعقوبی: کریمی‌نژاد در مصاحبه با واحد مرکزی خبر با تأکید بر لزوم برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در مراکز تحت نظارت این دانشگاه افزود: برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی با توجه به مناسبت‌های باقی‌مانده تا پایان سال از جمله انتخابات مجلس شورای اسلامی، ۱۳ آبان روز دانش آموز و ۱۶ آذر روز دانشجو اهمیت ویژه‌ای دارد.

وی همچنین گفت:‌ اردوی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز آبان با حضور ۳۰۰ دانشجوی شاهد و ایثارگربرگزار خواهد شد.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا