توهین بی‌سابقه وهابیون به ملت ایران+عکس

اکنون که نزدیک به یک ماه از آن سفر می گذرد، وهابیون عربستان سعودی با انتشار گسترده عکسی از «محمود احمدی نژاد» در فضای مجازی و سایت های اجتماعی، وی و همه ملت ایران را مورد بد ترین اهانت ها قرار داده اند.
به گزارش جهان به نقل از شیعه آنلاین، «محمود احمدی نژاد» رئیس جمهور ایران در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان به دعوت «ملک عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود» پادشاه سعودی به عربستان سفر کرد.هدف اصلی از این سفر، شرکت در اجلاس گفتگو میان مذاهب اسلامی بود که 26 و 27 ماه رمضان در مکه مکرمه برگزار شد.اکنون که نزدیک به یک ماه از آن سفر می گذرد، وهابیون عربستان سعودی با انتشار گسترده عکسی از «محمود احمدی نژاد» در فضای مجازی و سایت های اجتماعی، وی و همه ملت ایران را مورد بد ترین اهانت ها قرار داده اند.

سلفی ها در ذیل این عکس که «اسفندیار رحیم مشایی» رئیس دفتر رئیس جمهور نیز در آن دیده می شود، نوشته اند: مردان سعودی او (احمدی نژاد) را در پشت وانت انداختند زیرا او یک آتش پرست نجس است. گروه همراه وی نیز خوک های او هستند. احمدی نژاد خودش از سعودی خواسته بود که یک خودروی بدون سقف در اختیار او قرار دهند. علت این درخواست این است که فارس های (ایرانی های) خوک معتقدند که بعد از پوشیدن احرام، خداوند باید آنان را مستقیما ببیند و نباید سقف خودرو مانع آن شود لذا حکومت سعودی یک وانت مخصوص گوسفندان در اختیار احمدی نژاد قرار داد.

در پایان بخاطر انتشار عبارت هایی که این سلفی ها استفاده کرده اند، از همه کاربران پوزش می طلبیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *