خواستگاری مرد اسیدپاش از آمنه در دادگاه Reviewed by Momizat on . روزنامه تهران امروز در شماره دیروز خود نوشت: مجید، متهمی كه با عفو آمنه بهرامی از كور شدن با اسید نجات یافته بود، در جلسه دادگاه خود برای رسیدگی به جنبه عمومی ج روزنامه تهران امروز در شماره دیروز خود نوشت: مجید، متهمی كه با عفو آمنه بهرامی از كور شدن با اسید نجات یافته بود، در جلسه دادگاه خود برای رسیدگی به جنبه عمومی ج Rating:
شما اینجا هستید:خانه » رویداد » خواستگاری مرد اسیدپاش از آمنه در دادگاه

خواستگاری مرد اسیدپاش از آمنه در دادگاه

روزنامه تهران امروز در شماره دیروز خود نوشت: مجید، متهمی که با عفو آمنه بهرامی از کور شدن با اسید نجات یافته بود، در جلسه دادگاه خود برای رسیدگی به جنبه عمومی جرم اظهار کرد که در صورت موافقت آمنه حاضر است با وی ازدواج کند.بر اساس این گزارش، مجید با حضور در جایگاه ناطق دادگاه گفت: من از آمنه واقعا ممنونم که رضایت داد و امیدوارم بتوانم کاری کنم که این اتفاق را جبران کند!

متهم در پاسخ به این سوال که آیا حاضر است با آمنه ازدواج کند، افزود: او تنها عشق زندگی من است و اگر وی راضی باشد من هم موافقم.در این هنگام مادر آمنه برآشفته شده و با ناراحتی گفت: من حاضر نیستم حتی جنازه دخترم را روی دوش این مرد بگذارم. من آمنه را تا وقتی زنده‌ام پیش خودم نگه می‌دارم. دخترم قبل از اینکه صورتش توسط این مرد سوزانده شود خواستگارهای زیادی داشت، اما به خاطر ادامه تحصیل آنها را جواب کرد، مجید پیش آنها عددی نبوده و نیست.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا