درگیری خونین در مراسم عروسی به دلیل مصرف مشروبات الکلی

درگیری خونین در مراسم عروسی سه مجروح بر جای گذاشت و ۱۷ نفر نیز از سوی ماموران پلیس دستگیر شدند. به گزارش خبرگزاری مهر ساعت ۲۲:۵۰ شب جمعه درگیری خونین دسته جمعی در یک تالار عروسی به پلیس پایتخت اطلاع داده شد. بلافاصله ماموران کلانتری ابوسعید به محل درگیری خونین در خیابان وحدت اسلامی اعزام شدند. با ورود ماموران به تالار مشخص شد تعداد زیادی از میهمانان عروسی با چاقو، قمه و چوب در حالت مستی با یکدیگر درگیر شده و چند نفر نیز مجروح شده‌اند.  درگیری خونین در مراسم عروسی به دلیل مصرف مشروبات الکلی ( دنیای اقتصاد - خسرو یعقوبی )با توجه به درگیری خونین و شدید، نیروهای عملیاتی از تمامی کلانتری‌های اطراف در محل حاضر شدند و ۱۲ نفر از افراد حاضر در درگیری خونین را به همراه ۵ سرکرده درگیری خونین دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. همچنین سه تن از مدیران تالار نیز دستگیر و به کلانتری منتقل شدند. در تحقیقات ماموران مشخص شد این درگیری خونین به دلیل مصرف بیش از حد مشروبات الکلی رخ داده است.

بلافاصله سه نفر از افراد دستگیر شده به خاطر وخامت حالشان به مراکز اورژانس منتقل شدند.  درگیری خونین در مراسم عروسی به دلیل مصرف مشروبات الکلی ( دنیای اقتصاد - خسرو یعقوبی )
همچنین مدیران تالار به دلیل اجازه سرو مشروب با پرونده تشکیل شده به دادسرا معرفی شدند. سرهنگ رضا بستو، سرکلانتر هشتم پایتخت با اعلام این خبر، گفت: تالار پذیرایی مذکور توسط پلیس اماکن عمومی پلمب شد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه