زمان برگزاری کنکور ۹۱ اعلام شد

 آغاز ثبت نام از ۱۶ آذرماه
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان ثبت نام کنکور سراسری سال ۹۱ و زمان دقیق برگزاری آزمون گفت: ثبت نام داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۱ از روز ۱۶ آذرماه سال ۹۰ آغاز می شود و همچون سال گذشته ثبت نام به صورت اینترنتی خواهد بود.
دکتر محمدحسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون سراسری سال ۹۱ در روزهای ۸ ، ۹ و ۱۰ تیرماه سال ۹۱ برگزار می شود.

دانش روز – خسرو یعقوبی: وی درباره تغییرات احتمالی درباره وزن سوابق تحصیلی در کنکور سراسری سال ۹۱ گفت: تصمیم گیری درباره وزن سوابق تحصیلی کنکور ۹۱، در اختیار کارگروه ماده ۴ است که این کارگروه هنوز جلسه جدیدی را تشکیل نداده است.

سرورالدین اظهار داشت: بر اساس تصمیمی که برای کنکور سال ۹۰ اتخاذ شده بود وزن سوابق تحصیلی در کنکور ۲۵ درصد و با تاثیر مثبت بود که هنوز برای سال ۹۱ تغییر خاصی اعلام نشده است.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: انتظار می رود که تغییراتی در این حوزه داشته باشیم اما تا زمان برگزاری جلسه کارگروه ماده ۴ کنکور تغییری اعلام نمی شود.

وی یادآور شد: هیچ جای نگرانی برای داوطلبان نیست و در صورت اعلام هر نوع تغییری به موقع به اطلاع داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۱ می رسد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.