زیباکلام: سقف رای حدادعادل و ولایتی در بهترین حالت ۵ تا ۶ میلیون خواهد بود Reviewed by Momizat on . صادق زیبا کلام معتقد است حرکت اخیر اصلاح طلبان در دیدار با رهبری و نامه نوشتن به ایشان تاثیری در باز شدن فضا به نفع آنها نخواهد داشت چرا که اصولگرایان موافق حضو صادق زیبا کلام معتقد است حرکت اخیر اصلاح طلبان در دیدار با رهبری و نامه نوشتن به ایشان تاثیری در باز شدن فضا به نفع آنها نخواهد داشت چرا که اصولگرایان موافق حضو Rating:
شما اینجا هستید:خانه » سیاسی » سیاست داخلی » زیباکلام: سقف رای حدادعادل و ولایتی در بهترین حالت ۵ تا ۶ میلیون خواهد بود

زیباکلام: سقف رای حدادعادل و ولایتی در بهترین حالت ۵ تا ۶ میلیون خواهد بود

زیباکلام: سقف رای حدادعادل و ولایتی در بهترین حالت 5 تا 6 میلیون خواهد بود صادق زیبا کلام معتقد است حرکت اخیر اصلاح طلبان در دیدار با رهبری و نامه نوشتن به ایشان تاثیری در باز شدن فضا به نفع آنها نخواهد داشت چرا که اصولگرایان موافق حضور آنها نیستند.

صادق زیباکلام چهره سیاسی اصلاح طلب در گفتگو با نامه  با اشاره به دیدار اخیر سه چهره اصلاح طلب با مقام معظم رهبری و نامه برخی اصلاح طلبان به رهبری، اظهار داشت: اصولگرایان در کل با آمدن اصلاح‌طلبان به عرصه رقابت انتخاباتی به هیچ وجه موافق نیستند و از آن استقبال نخواهند کرد چرا که اگر اصلاح طلبان به صورت جدی وارد رقابت با اصولگرایان شوند رای سنگینی می آورند و دولت آینده از آن اصلاحات و اصلاح طلبان خواهد بود.

وی تصریح کرد: اصولگرایان به هیچ وجه نمی‌خواهند داستان تلخی که دوم خرداد ۷۶ برایشان رقم خورد را دوباره تجربه کنند بنابراین نه تمایلی به حضور اصلاح طلبان دارند نه اجازه حضور را به آنها می‌دهند.

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران با بیان اینکه ورود مشایی به انتخابات می تواند شرایط را برای حضور اصلاح طلبان فراهم کند، خاطرنشان ساخت: تنها یک احتمال وجود دارد که اصولگرایان با آمدن آیت الله هاشمی و اصلاح طلبان به رقابت انتخاباتی سال آینده موافقت کنند آن هم اینکه نتوانند جلو آمدن اسفندیار رحیم مشایی را بگیرند.

وی ادامه داد: اگر مشایی بتواند وارد انتخابات شود آن وقت اصولگرایان شانسی برای اینکه در برابر او بایستند نخواهند داشت و متوسل به آیت الله هاشمی و اصلاح طلبان خواهند شد که قدرت مقابله با مشایی را دارند و سبد رای بیشتری از او خواهند داشت. در واقع تنها چاره اصولگرایان این است که جلوی آمدن احمدی نژاد و مشایی را بگیرند تا نیازی به اصلاح طلبان و هاشمی هم نداشته باشند و رقابت را بین خودشان دنبال کنند.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا