سکوت هدایتی پس از ۵ ماه شکست

مالک باشگاه استیل آذین پس از حدود ۵ ماه سکوت در خصوص مدیریت فوتبال کشور اظهارنظر کرد و اظهار داشت که باشگاه استقلال و پرسپولیس باید به بخش خصوصی واگذار شوند.

به نقل از سایت رسمی اینترنتی باشگاه استیل آذین، ”حسین هدایتی” در باره خصوصی سازی دو باشگاه مردمی استقلال و پرسپولیس تهران گفت: متاسفانه این دو باشگاه به این زودی ‌ها واگذار نخواهد شد زیرا برخی نمی خواهند بپذیرند که قسمتی از سهام این دو باشگاه به مردم واگذار شود.

هدایتی گفت: مطمئن باشید میان ۷۰ میلیون ایرانی، افرادی حضور دارند که بتوانند این دو باشگاه را اداره کنند که این افراد نه سیاسی هستند و نه به گروه خاصی تعلق دارند.

مالک باشگاه استیل آذین افزود: این دو تیم چندین سال است که جزو چهار تیم برتر آسیا نشده اند و مطمئن باشید تا زمانی که این دو باشگاه در اختیار مردم قرار نگیرد، به جمع ۸ تیم برتر آسیا هم راه پیدا نخواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه طبق مصوبه، باید باشگاه‌ های پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی واگذار شود، گفت: متاسفانه با گذشت چندین سال هنوز این اتفاق رخ نداده است و وزیر ورزش و جوانان به تازگی اعلام کرده که تا سه سال دیگر هم این موضوع عملی نخواهد شد.

وی افزود: باشگاه ‌داری یک صنعت است که احتیاج به درآمدزایی دارد. مسوولان باید شهامت واگذاری این دو باشگاه را داشته باشند و من فقط یک نمونه هستم که آمادگی خرید سهام پرسپولیس را دارم و دیگران هم هستند که می ‌توانند سهام این دو باشگاه را خریداری کنند.

هدایتی در ادامه گفت: مسوولان می‌ توانند ۵۱ درصد از سهام این دو باشگاه را به بخش خصوصی واگذار کنند.

وی افزود: من متعهد می‌ شوم که اگر سهام پرسپولیس را خریداری کنم این تیم را در اوج نگهدارم، حتی مسوولان می‌ توانند پرسپولیس را به صورت مشروط به من واگذار کنند و اگر درآمدزایی نشد، خودکفا نشد و دست نیاز به دولت دراز کرد سهام را پس بگیرند.

هدایتی تصریح کرد: در باشگاه استیل آذین شش سال هزینه کردیم و این در حالی است که درآمدی نداشتیم اما پرسپولیس پتانسیل درآمدزایی را دارد.

وی در خصوص اضافه نشدنش به جمع اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: انتخاب‌ ها در این باشگاه شخصی، تشریفاتی، رابطه‌ای یا فامیلی است و متاسفانه شایسته‌ سالاری در نظر گرفته نمی ‌شود.

هدایتی اظهار داشت: من حتی این موضوع را در صحبتی که با مسوولان ورزش داشتم، مطرح کردم.
مالک باشگاه استیل آذین در ادامه با اشاره به وضعیت خوب باشگاه استقلال گفت: موفقیت استقلال ربطی به هیات مدیره این باشگاه ندارد بلکه آنها بازیکنان خوبی خریدند و مدیریت این باشگاه توانست عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه