شباهتم به احمدی نژاد، ۷ سال خانه نشینم کرد! Reviewed by Momizat on . بچه هاي دهه 50 و 60 محمود بصيري را خوب به ياد دارند، فيلم ها و سريال هاي طنز و ماندگار با حضور كمدين معروف آن سال ها؛ گل هاي داودي، زرد قناري، مادر، آرايشگاه زي بچه هاي دهه 50 و 60 محمود بصيري را خوب به ياد دارند، فيلم ها و سريال هاي طنز و ماندگار با حضور كمدين معروف آن سال ها؛ گل هاي داودي، زرد قناري، مادر، آرايشگاه زي Rating:
شما اینجا هستید:خانه » سیاسی » شباهتم به احمدی نژاد، ۷ سال خانه نشینم کرد!

شباهتم به احمدی نژاد، ۷ سال خانه نشینم کرد!

بچه های دهه ۵۰ و ۶۰ محمود بصیری را خوب به یاد دارند، فیلم ها و سریال های طنز و ماندگار با حضور کمدین معروف آن سال ها؛ گل های داودی، زرد قناری، مادر، آرایشگاه زیبا، هتل و… از جمله فعالیت های هنرمندی است که این روزها در یکی از خانه های میدان قزوین روز را به شب می رساند.
 
به گزارش جهان، شاید تا چند روز قبل کسی به روشنی نمی دانست که او به دلیل شباهت چهره با رئیس جمهور ممنوع الکار شده و چندین سال خانه نشین شده است. بصیری رسانه ملی را تنها شایعه ساز این ماجرا می داند و می گوید گرچه آنها زیر بار این حرف نمی روند ولی مطمئن باشید که دست صدا و سیما و ریاست جمهوری در کنار گذاشتن من در کار است، آن هم به دلیل شباهت چهره ای با رئیس جمهور!
گروه توسعه – مهندس خسرو یعقوبی


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا