صدور مجوز پرداخت وام ۲۰ میلیونی به خانه‌های Reviewed by Momizat on . سيستم بانكي با حذف محدوديت سني براي آپارتمان‌ها در پرداخت وام خريد مسكن، اعلام آمادگي كرده و حاضر است از اين پس در چارچوب ضوابط جاري بانك‌مركزي به خريداران واحد سيستم بانكي با حذف محدوديت سني براي آپارتمان‌ها در پرداخت وام خريد مسكن، اعلام آمادگي كرده و حاضر است از اين پس در چارچوب ضوابط جاري بانك‌مركزي به خريداران واحد Rating:
شما اینجا هستید:خانه » اقتصادی » صدور مجوز پرداخت وام ۲۰ میلیونی به خانه‌های

صدور مجوز پرداخت وام ۲۰ میلیونی به خانه‌های

سیستم بانکی با حذف محدودیت سنی برای آپارتمان‌ها در پرداخت وام خرید مسکن، اعلام آمادگی کرده و حاضر است از این پس در چارچوب ضوابط جاری بانک‌مرکزی به خریداران واحدهای مسکونی پیر نیز همچون واحدهای نوساز، تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی پرداخت کند.
از هم اکنون خریداران آپارتمان‌های با حداکثر سن‌بنای ۲۰سال هم می‌توانند همچون متقاضیان واحدهای نوساز، برای دریافت تسهیلات ۲۰ میلیونی خرید مسکن اقدام کنند.
حسام عقبایی تاکید کرد: اقدام اخیر بانک مسکن به منظور افزایش سقف سنی واحدهای مسکونی برای دریافت تسهیلات مسکن باعث افزایش رغبت مردم به خانه‌های قدیمی ساز با متراژ بالاتر و کاستن از بار تقاضای آپارتمان‌های کوچک و نوساز می‌شود.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا