صعود ۱۲ ساله قیمت طلا رو به پایان است؟ Reviewed by Momizat on . سایت طلا: برخی تحلیلگران اقتصادی معتقدند بهبود رشد اقتصادی آمریکا مانع از رشد بهای طلا در سال جاری میلادی خواهد شد. به گزارش سایت طلا به نقل از کامدتی آنلاین، ب سایت طلا: برخی تحلیلگران اقتصادی معتقدند بهبود رشد اقتصادی آمریکا مانع از رشد بهای طلا در سال جاری میلادی خواهد شد. به گزارش سایت طلا به نقل از کامدتی آنلاین، ب Rating:
شما اینجا هستید:خانه » اقتصادی » ارز طلا و سکه » صعود ۱۲ ساله قیمت طلا رو به پایان است؟

صعود ۱۲ ساله قیمت طلا رو به پایان است؟

سایت طلا: برخی تحلیلگران اقتصادی معتقدند بهبود رشد اقتصادی آمریکا مانع از رشد بهای طلا در سال جاری میلادی خواهد شد.

 صعود 12 ساله قیمت طلا رو به پایان است؟    ( دنیای اقتصاد - خسرو یعقوبی )
به گزارش سایت طلا به نقل از کامدتی آنلاین، برخی از کارشناسان اقتصادی با توجه به رونق و بهبود اقتصاد آمریکا رشد ۱۲ساله بهای اونس جهانی طلا را رو به پایان عنوان کردند.

براساس این گزارش، بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا ارزش دلار را افزایش داده ، تقاضای خرید طلا را کاهش و فشارهای نزولی بر این فلز زرد را افزایش خواهد داد.

این گزارش می افزاید، علیرغم نشانه هایی از بهبود در اقتصاد آمریکا، کشور اروپا هنوز هم در رکود اقتصادی به سر می برد و این موضوع از قیمت جهانی طلا در سال جاری میلادی حمایت خواهد کرد.

کارشناسان اقتصادی پیش بینی کرده اند قیمت جهانی طلا و بهای دلار در سال ۲۰۱۳ میلادی با نوساناتی همراه بوده و در محدوده باریکی مبادله خواهد شد


کلمات کلیدی:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا