عکس دیدار مشایی با لیلا زند / داماد احمدی‌نژاد:۵۱ میلیارد بدهید همایش برگزار کنم

 
انتشار اسناد دریافت تسهیلات زنوزی از دولت ، اخبار تائید نشده مرگ پادشاه عربستان سعودی ، خانه ۶۵ میلیاردی صاحب بانک خصوصی ، اعتماد به نفس اختلاس گر بزرگ در زندان و...از خبرهای ویژه امروز سایت های خبری هستند.

به گزارش سرویس ویژه مهرسایت‌های خبری هر روز خبرهای گوناگونی را منتشر می‌کنند که برخی از آنها صرفا در حد شنیده‌هاست و ممکن است چندان مبنای محکمی نداشته باشد. در عین حال برخی از خبرهای امروز شنبه ۲۳مهرماه  برای اطلاع خوانندگان مرور می‌شود:

ماجرای دیدار مشایی با لیلا زند چیست؟

سایت خبری جهان تصویر دیدار لیلازند با اسفندیار رحیم مشائی رئیس دفتر رئیس جمهور را منتشر کرد.

 

 

عکس بالا: در این عکس لیلا زند – نفر سمت چپ – یکی از همکاران لابی نایاک(شورای ملی آمریکائیان ایرانی) در کنار آلن ایر(سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا) در ضیافتی که در رستوران برگزار شده دیده میشود.

عکس پایین: این یکی از آخرین عکس های لیلا زند عضو نایاک و همکار لابی تریتا پارسی(مدیر شورای ملی آمریکا و ایران) با رحیم مشائی در تهران است!

اعتراض شدید علیخانی به جلوگیری از طرح سوال از رییس جمهور

حجت الاسلام قدرت الله علیخانی  نماینده مجلس شورای اسلامی  در گفتگو با خبرنگار سایت خبری  اعتدال ، با اشاره به استعفای علی مطهری و حواشی طرح سوال از رییس جمهور گفت: در یک جمله ، این مجلس اقتدار اینکه از رییس جمهور سوال کند را ندارد. وی در ادامه ضمن اعتراض به عملکرد برخی در هیات رییسه ، خطاب به آنان گفت: روی چه مصالح و مصلحت اندیشی است که اینگونه عمل می شود؟ نماینده مردم قزوین ادامه داد:  اینکه از رییس جمهور سوال نمی شود اشتباه است ، آقای احمدی نژاد باید به مجلس بیاید و پاسخگو باشد ، الان رییس جمهور در برابر مشکلات و مسائل پیش آمده پاسخگو نیست .

پلیس کاری به مهمانی های خصوصی ندارد

خبر آنلاین به نقل از سردار سرتیپ احمد روزبهانی رئیس پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی کشور نوشت :پلیس کاری به مهمانی های خصوصی مردم ندارد و در صورت اعتراض همسایگان وارد عمل می شود اما با میهمانی هایی که از طریق اینترنت یا شبکه های اجتماعی جمع می شوند به صورت قاطعانه برخورد می کند.روزبهانی درباره جمع آوری زنان خیابانی افزود :پلیس برای جمع آوری این زنان مشکلی ندارد اما نگهداری بعد از آن حائز اهمیت است و باید در این باره برنامه ای داشت.

داماد احمدی‌نژاد: پنجاه و یک میلیارد بدهید همایش برگزار کنم

سایت خبری تعامل نوشت : حمیدرضا افراشته، داماد پروین احمدی‌نژاد طی نامه‌ای خطاب به حمیدرضا بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور برای برگزاری همایش بین المللی جوانان در تیرماه سال آینده درخواست تأمین بودجۀ ۵۱ میلیارد تومانی از محل بودجۀ نهاد را نموده است. وی علاوه بر عضویت در گروه مشاوران جوان ریاست جمهوری از جانب رییس دفتر رییس جمهور به عنوان دبیر همایش بین المللی جوانان نیز منصوب شده است.

 

 

اخبار تائید نشده مرگ پادشاه عربستان سعودی

سایت خبری مشرق در خبری آورده :برخی منابع خبری درجه دو، متصل با حاکمیت آل سعود در منطقه، با اعلام این شایعه در تلاشند با مظلوم نمایی و جلب توجه افکار عمومی جهان به ریاض، زمان انحطاط حکومت سعودی را حتی برای مدتی کوتاه، عقب بیندازند. این گزارش می افزاید: ملک عبدالله بن عبدالعزیز، نیمه شب جمعه، تحت عمل جراحی ستون فقرات برای درمان عوارض درد دیسک سوم قرار گرفت که زیر این عمل جراحی مرده است.

اعتماد به نفس اختلاس گر بزرگ در زندان!

یک منبع آگاه به سایت خبری جهان گفت : امیر منصور آریا اخیرا در زندان گفته است که دارائی اش به مراتب بیش از عدد اختلاس است و اگر آزاد شود به سرعت می تواند این سوء استفاده مالی را جبران کند. به گفته این منبع آگاه این اختلاس گر بزرگ همچنین با اشاره به مشکلات نظام بانکی گفته است: سیستم بانکی کشور فاسد است. چرا که سرمایه گزاران برای کارهای کلان مجبورند که قانون را دور بزنند زیرا در غیر این صورت کاری از پیش نمی رود .

مشایی از بهمن در تربیت مدرس

سایت خبری مشرق نوشت : با مرتفع شدن مشکل تحصیلی مشایی در دانشگاه تربیت مدرس، وی از ترم آینده دانشجوی رشته فوق لیسانس حقوق بین الملل این دانشگاه خواهد شد. مشایی با ۱۸ شغل ، در آزمون مجازی این دانشگاه شرکت کرده بود.

خانه ۶۵ میلیاردی صاحب بانک خصوصی

مشرق نیوز در خبر دیگری آورده : منزل مسکونی یکی از صاحبان بانک های خصوصی که در منطقه الهیه تهران واقع است حدود ۶۵ میلیارد تومان قیمت دارد. بانک مرکزی مجوز این بانک را در بررسی مجدد قرار داده است. وی دارای املاک و مجتمع های تجاری متعددی در کشور است و با برخی اعضا جریان انحرافی ارتباطات ویژه ای دارد.

در برخی شرکت‌های تحت پوشش گروه آریا ، سهام عدالت  وجود داشته است

محمد نهاوندیان رئیس اتاق بازرگانی ایران  با اشاره به اینکه طبق بررسی‌های صورت گرفته مشخص شده که ۵۲ کارخانه تحت پوشش مدیریتی گروه “امیر منصور آریا” قرار داشته است، به سایت خبری نسیم گفت: باید از سوی کمیته حمایت از صنایع برای این واحدها سرپرست تعیین شود، اما مسأله‌ای که باید در تعیین سرپرست برای واحدهای مذکور بسیار مورد توجه قرار گیرد این نکته است که در سرپرستی مجدد این واحدها دچار مدیریت دولتی و شبهه دولتی نشویم. وی در ادامه تصریح کرد: طبق اطلاعات موجود در برخی از شرکت‌های تحت پوشش گروه اختلاس‌گر آریا از جمله شرکت‌های فولادی، “سهام عدالت” هم وجود داشته است.

انتقاد آیت‌الله سیستانی از جریان‌انحرافی

سایت خبری صراط نوشت:  آیت الله سید علی سیستانی در دیداری که چندی پیش با یکی از نمایندگان شاخص مجلس شورای اسلامی داشتند، پیرامون گروهک انحرافی خطاب به این نماینده گفته است: نباید کار به اینجا می کشید؛ ما روایت داریم هرکس که ظاهرالصلاح هست باید از وی پرهیز کرد و شما باید می فهمیدید که قضیه وی فرق می کند. شناخت چنین فردی کار آسانی بوده و من نمی دانم چرا شما گذاشتید کار به اینجا کشیده شود. دولتی که اینجوری هست آیا باید وضع حجاب و خیابانهایش به این صورت باشد . مرجع تقلید شیعیان عراق افزود: اینها که روی کوروش این همه اصرار دارند، یهودیها یک تورات قبل از کوروش دارند و یک تورات بعد از کوروش. در تورات دوم چقدر از کوروش تجلیل کرده اند و او را می ستایند.

جناب زنوزی نمی خواستیم فعلا رو کنیم، خودتان باعث شدید!

سایت خبری عصر بیداری به نقل از آینده نوشت : در واکنش به ادعای محمدرضا زنوزی مطلق مبنی بر عدم دریافت هیچ گونه رانت و تسهیلات خاص از دولت احمدی نژاد، سند زیر مربوط به نامه وی به شخص رئیس جمهور درباره دریافت سهمیه ماهیانه ۶۵ هزار تنی شمش از تولید فولاد خوزستان که با دستور عجیب احمدی نژاد مبنی بر عمل فوری و اعلام نتیجه همراه شده است. توضیح اینکه ما به التفاوت قیمت هر کیلو از این فولاد در بازار، حدود ۱۳۰ تومان می باشد که برای ۶۵هزار تن معادل ۸ و نیم میلیارد تومان در ماه و بیش از ۱۰۰میلیارد تومان در سال می باشد و اکنون باید پرسید این موضوع معنای رانت ندارد؟

 

 

باهنر مسئول طرح سوال از رئیس‌جمهور

محمد دهقان عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئول طرح سوال از رئیس جمهور در هیات رئیسه محمدرضا باهنر است، به خبرگزاری ایلنا گفت : او مسئول ارزیابی اینکه تعداد امضاهای طرح سوال از رئیس جمهور به حد نصاب لازم رسیده است یا خیر شده  و باید این مسئله را از ایشان پیگیری کرد.دهقان با بیان اینکه نظری درباره استعفای علی مطهری ندارد و نامه استعفا باید تحویل رئیس مجلس شود گفت: درصورتی که متن استعفا به رئیس مجلس ارائه شود‏ در دستور کار قرار می‌گیرد و پس از اعلام وصول در صحن علنی مجلس‏ به رای گذاشته می‌شود.

ریال ایران ضعیف ترین پول جهان در برابر دلار

به گزارش جهان نیوز ، در گزارشی که صندوق بین المللی پول از نرخ برابری ارز کشورهای مختلف اعلام کرده است ریال ایران در بین کشورهای مختلف جهان در برابر دلار آمریکا بی ارزش ترین پول می باشد. بر اساس این گزارش، پزو کلمبیا با نرخ برابری ۱,۸۹۶ و واحد پول کره جنوبی با نرخ برابری ۱,۱۷۲ سومین واحد پول بی ارزش جهان در برابر دلار می باشد.

گزارش توهم آمیز نماینده بان کی مون از وضع حقوق بشر در ایران

برخی سایت های خبری، امروز با اشاره به گزارش احمد شهید گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد  درباره وضع حقوق بشر در ایران نوشتند : شهید در بخشی از این گزارش  با ادعای آزار و اذیت تاریخی بهائیان از شدت گرفتن تبعیض ها از جمله محروم شدن حق تحصیلات عالیه و فرصت های شغلی دولتی،‌ تخریب اموال و بازداشت بیش از ۱۰۰ نفر آنان در سال های اخیر از جمله زندانی شدن هفت رهبر این اقلیت شدیدا ابراز نگرانی کرده است.

گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در بخش فعالان سیاسی درباره وضع میرحسین موسوی و مهدی کروبی ابراز نگرانی کرده است .او شرایط را بسیار نگاران کننده خواند است و به نقل از یک شاهد بی نام و نشان مدعی شد که موسوی و رهنورد بدون تفهیم هر گونه اتهامی از بهمن ماه سال گذشته در خانه هایشان حبس شده اند. وضع مهدی کروبی هم در این گزارش به طور مفصل از زبان شاهد دیگر شرح داده شده است. احمد شهید ادعا می کند که ارتباط کروبی کاملا با دنیای خارج قطع شده است.

این درحالی است که چندی پیش کروبی در مراسم جشن تولد خود در منزل پسرش حاضر شد. همچنین احمد شهید بیان نکرده است با وجود اینکه نتوانسته به ایران بیاید چگونه درباره وضعیت موسوی و کروبی و بهائیان ایران با این قاطعیت ابراز نظر کرده است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه