فراخون هم‌اندیشی نظام صنفی

هیئت مدیره بنا دارد در تمامی تصمیمات مهم و موثر سازمان از همفکری، مشورت و همراهی آحاد صنف و صاحب‌نظران این حوزه حداکثر بهره را ببرد.
فراخون هم‌اندیشی نظام صنفی برای تدوین برنامه عملیاتی

هیئت مدیره دوره سوم نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران برای تدوین برنامه عملیاتی خویش، به کارشناسان، رسانه‌ها و صاحبنظران فراخوان داد.
به گزارش دانش روز متن کامل این فراخوان به شرح زیر است:

فراخوان هم‌اندیشی درخصوص برنامه عملیاتی
دوره سوم هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران

همکاران محترم صنفی، اهالی فهیم مطبوعات و صاحب نظران ارجمند؛ با سلام و احترام،
سومین دوره هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در حالی آغاز به فعالیت نموده است که بنا دارد در تمامی تصمیمات مهم و موثر سازمان از همفکری، مشورت و همراهی آحاد صنف و صاحب‌نظران این حوزه حداکثر بهره را ببرد و با اتکا بر خرد جمعی، مسیر روشن و سهل‌تری را برای رسیدن به اهداف عالیه سازمان مردم‌نهاد نظام صنفی رایانه‌ای ترسیم کند.

در همین راستا، از اولین جلسه تشکیل هیئت مدیره دوره سوم در مهرماه سال جاری، موضوع تدوین برنامه عملیاتی ۳ ساله سازمان در دستور کار قرار گرفت و با استفاده از همراهی همه اعضای هیئت مدیره، نسبت به تهیه پیش‌نویس اولیه این برنامه اقدام گردید.

هیئت مدیره علاقه‌مند است تا پیش از تدوین و تصویب نسخه نهایی برنامه از هم‌اندیشی و مشورت آحاد صنف درخصوص اهداف و برنامه‌های مورد اشاره استفاده کند و پیشنهادات عملی آنان را در خصوص اقدامات لازم و مناسب برای هر برنامه دریافت کند.

در تدوین این برنامه اصول و مفروضات زیر مدنظر قرار گرفته است:

۱. محتوای برنامه منعکس کننده مطالبات مطرح شده در فضای عمومی انتخابات دوره سوم شامل دو گروه انتخاباتی و اعضاء مستقل باشد، ضمن این که برنامه‌ها و اقدامات نیمه تمام دوره قبل هم مدنظر قرار داشته باشد.

۲. برنامه‌ها تا حد ممکن جامع، واقع‌بینانه و با رعایت اولویت‌ها در محدوده منابع قابل تامین باشد.

۳. اقدامات مناسب برای هر برنامه حتما سنجش‌پذیر باشد.

نکته مهم:
اهداف و برنامه‌های اشاره شده در ذیل، برای عملیاتی شدن احتیاج به اقدامات کلیدی و اجرائی دارند که در جلسات متعدد کارگروه تدوین برنامه و جلسات هیئت مدیره مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تعدیل‌های لازم روی آن صورت پذیرفته است. در نتیجه برای تمامی اهداف و برنامه‌های مصوب اقداماتی مشخص که عملیاتی و
سنجش‌پذیر باشند تعریف شده است که از عنوان نمودن آنها در این مستند پرهیز شده است تا مخاطبان بتوانند به صورت آزاد و بی‌هیچ ذهنیتی اقدامات پیشنهادی خود را ارائه نمایند.

برنامه فوق بعد از دریافت نظرات اعضای و صاحب‌نظران و همچنین اعضای کمیسیون‌ها که به مرور در حال شکل‌گیری است اصلاح شده و به تصویب نهایی هیئت مدیره خواهد رسید. انتظار هیئت مدیره و تقاضای آنان از عموم صاحب‌نظران و همکاران صنفی خود این است که نسبت به اهداف و برنامه‌های اشاره شده توجه نموده و رهنمودهای خود را برای آن ارسال کنند.

راه‌‌های اطلاع‌رسانی واظهار نظر و مشارکت در هم‌اندیشی:
۱. ارسال نظرات از طریق پست‌الکترونیکی به نشانی:  karami@irannsr.org
۲. اظهار نظر به صورت مستقیم از صفحه ویژه برنامه در سایت سازمان به نشانی www.irannsr.org
۳. ارسال نمابر به دبیرخانه سازمان به شماره ۸۸۷۶۲۰۳۷
۴. اظهار نظر در رسانه‌های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات
۵. برگزاری نشست حضوری با اعضای کارگروه تهیه پیش‌نویس برنامه از طریق هماهنگی با دبیرخانه سازمان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.