فردا آخرین مهلت ثبت نام جذب هیئت علمی علوم پزشکی

متقاضیان شرکت در ششمین فراخوان جذب و استخدام هیئت علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاههای علوم پزشکی تا فردا ۳۰ مهرماه فرصت دارند در سامانه جذب به صورت اینترنتی ثبت نام کنند.
به گزارش دانش روز، ثبت نام به صورت متمرکز و اینترنتی بوده و متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت بهداشت در این فرآیند ثبت نام کنند و این مهلت ۳۰ مهرماه پایان می یابد.

بر اساس اعلام مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت، مهلت ارسال مدارک و فرمهای ۱۶ گانه به دبیرخانه هیئت اجرایی جذب دانشگاه ۱۵ روز پس از پایان مهلت ثبت نام اینترنتی است.

شرایط عمومی متقاضیان شامل اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی، تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی، داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران، عدم سوء پیشینه کیفری و جزایی، عدم اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان، دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا پایان دوره ضرورت نظام (ویژه آقایان) و تایید صلاحیت های علمی و عمومی داوطلبان در هیئت های اجرایی جذب دانشگاهها و هیئت مرکزی جذب وزارت بهداشت طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

متقاضیان علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی باید شرایط اختصاصی را نیز دارا باشند که از آن جمله دارا بودن دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی یا گواهی فراغت از تحصیل در مقطع، دکترای علوم پایه پزشکی (Ph.D) و کارشناسی ارشد منحصرا در رشته ها و مراکزی که اعلام شده است.

حداکثر سن برای داوطلبین استخدام پیمانی و رسمی که مدرک کارشناسی ارشد داشته باشند ۳۵ سال و برای دارندگان مدارک دکتری (Ph.D) و دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی ۴۵ سال است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه