فعالیت انتخاباتی احمدی نژاد و مشایی ؟ دروغ گفتن به مردم هم اندازه دارد

انتقاد تند نماینده رشت از سفر و فعالیت انتخاباتی احمدی نژاد و مشایی :

احمدی نژاد شأن ریاست جمهوری را پایین آورده است

به دنبال فصل جدید سفرهای استانی هیئت دولت، امروز رئیس جمهور و هیئت همراه به استان گیلان سفر کردند و همانند چند سفر قبلی، این سفر نیز با حاشیه هایی همراه بود.
در این سفر هم دیگر خبری از آن استقبالهای پرشور گذشته نبود و فعالیتهای تبلیغاتی و انتخاباتی برجسته بود. در این زمینه گفتگویی داشتیم با غلامعلی جعفر زاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی.

وی در این زمینه به الف گفت: بنده به عنوان میزبان به دلایلی در این سفر به استقبال و همراهی هیئت دولت نرفتم، ازجمله؛ عدم تحقق وعده هایی که در سفرهای قبلی داده شده بود و باعث شده انبوهی از مصوبات اجرا نشده در استان داشته باشیم، کما اینکه دیوان محاسبات هم اعلام کرده بالغ بر پنجاه درصد مصوبات سفرهای استانی اجرا نشده و بلاتکلیف مانده. و اکنون دولت پولی هم ندارد که بتواند مصوبات گذشته را تامین اعتبار کند، چه برسد به اجرا کردن مصوبات جدید.

فعالیت انتخاباتی احمدی نژاد و مشایی ؟

جعفرزاده در ادامه افزود: از طرفی دیگر هم زمانی برای اجرای مصوبات نمانده، دولت در یک سال و چند ماه گذشته کجا بوده؟ الان همه سفرها انتخاباتی است، مردم در این مسئله شک ندارند و عدم استقبال در این سفرها هم نشانه این موضوع است، من متاسفم که آقای احمدی نژاد شان و جایگاه ریاست جمهوری را این قدر تنزل داده که دارد از این جایگاه برای معرفی یک کاندیدا استفاده می کند، کاندیدایی که قطعا باید رد صلاحیت شود، کما اینکه برای معاون اولی هم ردصلاحیت شد.

وی همچنین گفت: من متاسفم که دولتی که این همه شعار «مردم مردم» می داد، الان مشکلات مردم برایش هیچ اهمیتی ندارد، و سرگرم کار انتخاباتی و تبلیغاتی شده. جای تاسف دارد که مردم هر روز با گرانی کالاهای ضروری مواجه اند؛ و دولت هیچ توجه ای به این مشکلات ندارد، من متاسفم که دولت به دنبال اجرای مدل روسیه (پوتین-مدودف) در ایران است. و من به این دلایل  هیئت دولت را همراهی نکردم، و امیدوارم دولت هم از عدم حضور مردم درس بگیرد.

نماینده مردم رشت در پایان یادآور شد: مردم را با اتوبوس از شهرستانها برای استقبال آوردند و کلی در این زمینه هزینه کردند، که در این شرایط سخت اقتصادی جای سوال دارد و باید دستگاه های نظارتی در این خرجهای بی مورد ورود پیدا کنند و بررسی انجام دهند؛ من فکر می کنم که دروغ گفتن به مردم هم حد و اندازه دارد و دیگر کافی است، چرا که مردم دیگر ظرفیت دروغ بیشتر از این را ندارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *