قیمت مسکن در سال آینده چقدر افزایش می یابد Reviewed by Momizat on . مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان عضو هيئت مديره کانون سراسري انبوه سازان گفت: سناريوي افزايش قيمت مسکن همانند سال گذشته طبيعي و متناسب با نرخ تورم بالا مي مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان عضو هيئت مديره کانون سراسري انبوه سازان گفت: سناريوي افزايش قيمت مسکن همانند سال گذشته طبيعي و متناسب با نرخ تورم بالا مي Rating:
شما اینجا هستید:خانه » اقتصادی » قیمت مسکن در سال آینده چقدر افزایش می یابد

قیمت مسکن در سال آینده چقدر افزایش می یابد

مرجع : سایت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
عضو هیئت مدیره کانون سراسری انبوه سازان گفت: سناریوی افزایش قیمت مسکن همانند سال گذشته طبیعی و متناسب با نرخ تورم بالا می‌رود.
قیمت مسکن در سال آینده چقدر افزایش می یابد

حسن محتشم با بیان اینکه قیمت مسکن در سال آینده طبق سال‌های گذشته با افزایش روبه رو می شود، گفت: این افزایش قیمت طبیعی و متناسب با تورم بالا می رود.

وی ادامه داد: نوسانات در بخش بورس و نوسان بازار سکه و طلا از دلایل عمده افزایش قیمت مسکن در بخش خرید و فروش به شمار می رود.

عضو هیئت مدیره کانون سراسری انبوه سازان با اشاره به اینکه دولت باید راهکار‌های برای کنترل قیمت مسکن به کارگیرد افزود: با کنترل نقدینگی و سرازیر شدن سرمایه سرگردان به بخش مسکن می توان قیمت را کنترل کرد.

محتشم بهترین راهکار برای کنترل قیمت مسکن را ارائه طرح به سازندگان و انبوه‌سازان دانست و گفت: ارائه طرح قابل توجه و قابل انتقال به خریداران نقش موثری در افزایش تولید و عرضه مسکن دارد.

وی خاطر نشان کرد: در صورتی که نتوان با برنامه‌ریزی مناسب این بازار را کنترل کرد ؛ قیمت‌ها همچنان با افزایش روبه رو می‌شود.


کلمات کلیدی:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا