قیمت کاغذ ۸۴ هزار تومان شد + جدول Reviewed by Momizat on . هفته پیش قیمت‌ کاغذ در مرز 80 هزار تومان حرکت الاکلنگی داشت تا سرانجام در روزهای پایان هفته تاب نیاورد و به 84 هزار تومان رسید. قیمت کاغذ در روزهای پایانی هفته هفته پیش قیمت‌ کاغذ در مرز 80 هزار تومان حرکت الاکلنگی داشت تا سرانجام در روزهای پایان هفته تاب نیاورد و به 84 هزار تومان رسید. قیمت کاغذ در روزهای پایانی هفته Rating:
شما اینجا هستید:خانه » اقتصادی » قیمت کاغذ ۸۴ هزار تومان شد + جدول

قیمت کاغذ ۸۴ هزار تومان شد + جدول

هفته پیش قیمت‌ کاغذ در مرز ۸۰ هزار تومان حرکت الاکلنگی داشت تا سرانجام در روزهای پایان هفته تاب نیاورد و به ۸۴ هزار تومان رسید.
قیمت کاغذ در روزهای پایانی هفته با توجه به افزایش قیمت ارز از مرز ۸۰ هزار تومان هم عبور کرد و در حال حاضر با قیمت ۸۴ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.
به گزارش فارس، هفته پیش قیمت‌ کاغذ در مرز ۸۰ هزار تومان حرکت الاکلنگی داشت تا سرانجام در روزهای پایان هفته تاب نیاورد و به ۸۴ هزار تومان رسید.

ایامی می‌شد که خبرها نوسانات شدید را در پی افزایش ارز نشان می‌داد و شاید همین مسئله و افزایش رو به رشد ارز باعث بالا رفتن قیمت کاغذ شد.

این در حالی است که شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران از ورود کاغذهایی با قیمت ۴۸ و ۶۲ هزار تومانی خبر می‌دهد و یکی از موسسات غیر دولتی تابعه وزارت ارشاد از ورود کاغذهایی با ۵ درصد قیمت زیر بازار کاغذ، تمام این موارد باز هم منجر نشده که کاغذ با ثبات قیمت و کنترل بازار مواجه شود.

جدول زیر به خوبی گویای همه مطالب هست؛


کلمات کلیدی:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا