لایحه پیشگیری از طلاق در دست احمدی نژاد Reviewed by Momizat on . معاون رییس جمهور در امور زنان از بررسی لایحه پیشگیری از طلاق توسط رییس جمهور و وزرا در ستاد ملی زن و خانواده خبر داد. دانش روز خسرو یعقوبی : مریم مجتهدزاده در گ معاون رییس جمهور در امور زنان از بررسی لایحه پیشگیری از طلاق توسط رییس جمهور و وزرا در ستاد ملی زن و خانواده خبر داد. دانش روز خسرو یعقوبی : مریم مجتهدزاده در گ Rating:
شما اینجا هستید:خانه » سیاسی » دولت » لایحه پیشگیری از طلاق در دست احمدی نژاد

لایحه پیشگیری از طلاق در دست احمدی نژاد

معاون رییس جمهور در امور زنان از بررسی لایحه پیشگیری از طلاق توسط رییس جمهور و وزرا در ستاد ملی زن و خانواده خبر داد.

دانش روز خسرو یعقوبی : مریم مجتهدزاده در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی پانا در خصوص لایحه پیشگیری از طلاق اظهار داشت: تدوین این لایحه به پایان رسیده است و به زودی در ستاد ملی زن و خانواده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی در خصوص چگونگی بررسی این لایحه افزود: این ستاد باید برای بررسی این لایحه از حضور رییس جمهور و وزرای بخش های مختلف در کشور بهره مند باشد به همین علت پش از تصویب شدن برنامه ها زمان تشکیل ستاد و حضور هیئت دولت برای بررسی این لایحه مشخص خواهد شد.
مجتهدزاده از اعلام زمان برگزاری ستاد امتناع کرد و گفت: برای تحقق این موضوع باید هماهنگی های لازم جهت گردهم آوردن رییس جمهور و وزرا انجام شود
پیش از این رئیس مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اعلام تشکیل ستادی برای پیشگیری از طلاق گفت: نهادهای مختلف به وظیفه خود در زمینه آموزش نقش‌های اجتماعی و پیشگیری از طلاق عمل نکرده‌اند.
معاون رییس جمهور با بیان اینکه طلاق به یکباره اتفاق نمی‌افتد، افزود: در ستاد پیشگیری از طلاق وظایفی برای دستگاه‌های مختلف همچون آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، ثبت احوال، قوه قضاییه، صدا و سیما و … در قالب یک تقسیم کار ملی برای تحکیم بنیان خانواده و جلوگیری از طلاق تعریف شده است.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا