مصباح یزدی : سران اصلاح طلبان قطعاً رد صلاحیت می‌شوند

ولایتی – حداد و قالیباف در عمل با هم نمی‌سازند، برخی دم از وحدت می زنند و هیچ جا راهشان نمی دهند!

آیت الله مصباح یزدی رییس یک موسسه آموزشی در قم با اشاره به انتخابات هشتم ریاست جمهوری، گفت: در آن دوره قدرت، امکانات، صدا و سیما و حتی ثروت کارگزاران در اختیار اصلاح طلبان بود، در چنین شرایطی جا دارد که از همه چیز صرف نظر کنیم و توافق امری عقلایی است.
دنیای اقتصاد – خسرو یعقوبی : آیت الله مصباح یزدی رییس یک موسسه آموزشی در قم گفت: سران اصلاح طلب قطعاً رد صلاحیت می شوند.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: امروز اصلاح طلبان چنین وضعیتی ندارند و شانس برنده شدن با آنها نیست آنها در موقعیتی هستند که چه کسی را انتخاب کنند که رد صلاحیت نشود، سران آنها که قطعا رد صلاحیت می‌شوند از این رو به دنبال فردی هستند که سابقه نسبتا خوبی داشته و رأی بیاورد اما بعید است که مردم به آنها اقبال داشته باشند.
رییس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، تصریح کرد: اگر در انتخابات امر دایر شد بر اصولگرا و اصلاح طلب، همه باید بر روی اصولگرا اتفاق کنند و نظرات دیگر خود را کنار بگذارند و بر روی شخصی اجماع کنند که در مقابل آنها رأی داشته باشد.
نماینده مجلس خبرگان با انتقاد از کسانی که دم از وحدت می‌زنند، اظهار کرد: متأسفانه افرادی که از همه جا شکست می‌خورند و هیچ جایی آنها را راه نمی‌دهند حتی در نماز جمعه، دم از وحدت می‌زنند و می‌گویند وحدت آن چیزی است که ما می‌گوییم.
وی بیان داشت: سعی کنیم نظرات را به هم نزدیک کنیم نه این‌که هر کسی تصمیمی بگیرد و بعد بگوید وحدت؛ این امر نه عقلا صحیح است و نه شرعا و هیچگاه در چنین حالتی وحدت حاصل نمی‌شود.
او افزود: حتی همان سه نفری که ابتدا با هم ائتلاف کردند بنده معتقدم که در عمل هیچ کدام از آنها با هم نمی‌سازند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه