ناراحتی علی پروین از بازی پسرش Reviewed by Momizat on . علي پروين كه اين روزها سرش را با حضور در پرسپوليس گرم كرده، روز پنج‌شنبه به پيكان‌شهر رفت تا بازي پيكان و ابومسلم را از نزديك تماشا كند. دانش روز - خسرو یعقوبی علي پروين كه اين روزها سرش را با حضور در پرسپوليس گرم كرده، روز پنج‌شنبه به پيكان‌شهر رفت تا بازي پيكان و ابومسلم را از نزديك تماشا كند. دانش روز - خسرو یعقوبی Rating:
شما اینجا هستید:خانه » ورزشی » ناراحتی علی پروین از بازی پسرش

ناراحتی علی پروین از بازی پسرش

علی پروین که این روزها سرش را با حضور در پرسپولیس گرم کرده، روز پنج‌شنبه به پیکان‌شهر رفت تا بازی پیکان و ابومسلم را از نزدیک تماشا کند.

دانش روز – خسرو یعقوبی : این دیدار در حالی برگزار شد که محمد پروین در ترکیب ثابت پیکان قرار گرفت و در طول بازی سه، چهار موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد. البته محمد در این بازی تحرک خوبی داشت و بارها با حرکات خود خط دفاعی ابومسلم را به هم ریخت؛ ولی در اوایل نیمه‌های اول و دوم چند فرصت مناسب گلزنی را از دست داد تا حرص علی پروین که روی سکوها نشسته بود حسابی در بیاید و از بازی پسرش ناراحت شود. محمد در نهایت در نیمه دوم تعویض شد؛ ولی فرهاد کاظمی اعتقاد داشت که او بازی خوبی را به نمایش گذاشته است.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا