نسخه‌های بدون قفل آی‌فون۴S به‌زودی می‌آیند. Reviewed by Momizat on .  براي نخستين بار از زماني كه اپل تلفن هوشمند آيكونيك خود را رونمايي كرده، اعلام كرد كه نسخه‌هاي بدون قفل جديدترين مدل خود را چند هفته پس از آغاز عرضه به مشتريان  براي نخستين بار از زماني كه اپل تلفن هوشمند آيكونيك خود را رونمايي كرده، اعلام كرد كه نسخه‌هاي بدون قفل جديدترين مدل خود را چند هفته پس از آغاز عرضه به مشتريان Rating:
شما اینجا هستید:خانه » فناوری و اطلاعات » نسخه‌های بدون قفل آی‌فون۴S به‌زودی می‌آیند.

نسخه‌های بدون قفل آی‌فون۴S به‌زودی می‌آیند.

 برای نخستین بار از زمانی که اپل تلفن هوشمند آیکونیک خود را رونمایی کرده، اعلام کرد که نسخه‌های بدون قفل جدیدترین مدل خود را چند هفته پس از آغاز عرضه به مشتریان آمریکایی عرضه می‌کند.

آی‌فون 4S بدون قفل

به گزارش دانش روز به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران، از ماه آینده مشتریان قادر به خرید یک آی‌فون به طور مستقیم از اپل هستند که به هیچ اپراتوری وابسته نیست.

طی سال‌های اخیر بسیاری از خریداران تقاضای خرید آی‌فون‌های بدون قفل را داشته‌اند تا مجبور نباشند که یک قرارداد بلندمدت برای سرویس بی‌سیم را امضا کرده و بتوانند از اپراتور شبکه تلفن همراه انتخاب خود استفاده کنند.

آن‌ها هم‌چنین بدین وسیله می‌توانند تلفن خود را به خارج از کشور برده و پس از وصل کردن یک سیم‌کارت از یک اپراتور محلی، به‌جای پرداخت هزینه گزاف شارژ رومینگ، نرخ‌های محلی را برای مکالمات و اطلاعات بپردازند.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا