نمایشگاه بین‌المللی تله‌کام ۲۰۱۱ برگزار می‌گردد

 بزرگ‌ترین رویداد و گردهمائی در بخش مخابرات و ارتباطات، ۲۴ تا ۲۷ آبان برگزار خواهد شد.
 
نمایشگاه بین‌المللی تله‌کام 2011 برگزار می‌گردددوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی( ایران تله کام ۲۰۱۱) با حضور شرکت‌ها و تولید کنندگان داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

به گزارش دانش نیوز مهلت ثبت نام این نمایشگاه تا تاریخ ۲۱ مهر ماه جاری می‌باشد.

گفتنی است نمایشگاه ایران تله‌کام از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۰ مصادف با ۱۵ تا ۱۸ نوامبر ۲۰۱۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا خواهد بود.

نمایشگاه ایران تله‌کام به عنوان بزرگ‌ترین رویداد و گردهمائی در بخش مخابرات و ارتباطات کشورمان، تاکنون یازده دوره متوالی و به صورت بین‌المللی با حضور فعال ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی مطرح کشورمان مرتبط با زمینه‌های موضوعی نمایشگاه و همچنین شرکت‌های مطرح خارجی فعال در زمینه این صنعت، توسط شرکت پالار سامانه با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شده است.

به گزارش ایتنا اطلاع‌رسانی این نمایشگاه آغاز گردیده است و انجام مراحل ثبت نام از متقاضیان مشارکت در تله‌کام ۲۰۱۱ نیز آ‌غاز شده و تا ۲۱ مهرماه ادامه خواهد یافت.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر می‌توانند از طریق تلفن، فاکس و یا نمابر با ستاد برگزاری نمایشگاه با شماره‌های ۳۹-۸۸۷۹۸۷۳۸ تماس حاصل نمایند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه