نمایشگاه بین‌المللی تله‌کام 2011 برگزار می‌گردد

 بزرگ‌ترین رویداد و گردهمائی در بخش مخابرات و ارتباطات، 24 تا 27 آبان برگزار خواهد شد.
 
نمايشگاه بين‌المللي تله‌کام 2011 برگزار مي‌گردددوازدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنايع مخابرات و اطلاع‌رسانی( ايران تله کام ۲۰۱۱) با حضور شرکت‌ها و تولید کنندگان داخلی و خارجی برگزار مي‌شود.

به گزارش دانش نیوز مهلت ثبت نام اين نمايشگاه تا تاريخ 21 مهر ماه جاري مي‌باشد.

گفتني است نمايشگاه ايران تله‌كام از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۰ مصادف با ۱۵ تا ۱۸ نوامبر ۲۰۱۱ در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برپا خواهد بود.

نمایشگاه ايران تله‌كام به عنوان بزرگ‌ترین رویداد و گردهمائی در بخش مخابرات و ارتباطات کشورمان، تاکنون يازده دوره متوالی و به صورت بین‌المللی با حضور فعال ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی مطرح کشورمان مرتبط با زمینه‌های موضوعی نمایشگاه و همچنین شرکت‌های مطرح خارجی فعال در زمینه این صنعت، توسط شرکت پالار سامانه با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شده است.

به گزارش ايتنا اطلاع‌رساني اين نمايشگاه آغاز گرديده است و انجام مراحل ثبت نام از متقاضیان مشارکت در تله‌كام ۲۰۱۱ نيز آ‌غاز شده و تا 21 مهرماه ادامه خواهد يافت.

علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات و جزئيات بيشتر مي‌توانند از طريق تلفن، فاكس و يا نمابر با ستاد برگزاري نمايشگاه با شماره‌هاي ۳۹-۸۸۷۹۸۷۳۸ تماس حاصل نمايند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *