نماینده مردم تهران : بنز هاشمی گران‌تر از پژوی جنتی نیست!

ایسنا نوشت علی مطهری ، نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از اظهارات اخیر امام جمعه موقت تهران درباره ویژگی‌های رییس‌جمهور آینده و «غیرمنطقی» خواندن بخشي از این سخنان گفت: فکر نمی‌کنم بنز آقای هاشمی گران‌تر از پژوی آقای جنتی باشد.

قیمت بنز هاشمی قیمتش در حد پراید

دنیای اقتصاد – نماینده مردم تهران در حاشیه جلسه علنی دیروز مجلس در جمع خبرنگاران افزود: آقای جنتی می‌گوید به کسی که سوار بنز می‌شود رای ندهید؛ ولی بحث برسر این است که اگر برخی مقامات سوار بنز می‌شوند، این کار بنا بر تشخیص تیم حفاظت انجام می‌شود. از طرف دیگر بنزهایی که این مقامات سوار می‌شوند، بنزهای 20، 30 سال پیش است که قیمتش در حد پراید است، به نظرم این حرف درست نبود.

نماینده مردم تهران: هاشمی قطعاً تأیید صلاحیت می شود

نماینده مردم تهران در واکنش به اینکه اظهارنظر جنتی تاکیدی بر لزوم دوری رییس‌جمهور آینده از اشرافی‌گری بود، گفت: موضوع برسر این است که تیم حفاظت آقای هاشمی برای ایشان مشخص می‌کند که با بنز و ماشین ضدگلوله برود، این کار به دلیل موقعیت ایشان است، آقای جنتی هم با پژو تردد می‌کنند که فکر نمی‌کنم بنز آقای هاشمی گران‌تر از پژوی آقای جنتی باشد.
نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به اینکه آیا می‌توان صحبت‌های جنتی را به عنوان دبیر شورای نگهبان به معنای گام برداشتن برای رد صلاحیت هاشمی تعبیر کرد، گفت: اگر ایشان می‌خواهد گام بردارد، چرا در نماز جمعه اعلام می‌کند، خب در جای خود گام بردارد.
نماینده مردم تهران درباره اینکه «فکر می‌کنید هاشمی تایید یا رد صلاحیت شود؟» گفت: قطعا آقای هاشمی تایید صلاحیت می‌شوند، اصلا اگر ایشان تایید نشوند، اصل انقلاب و نظام زیرسوال می‌رود.

نماینده مردم تهران گفت همانطور که باید با قاطعیت هاشمی را تایید کرد ، باید با قاطعیت مشایی را رد کرد.
نماینده مردم تهران در مورد اینکه آیا در ستاد هاشمی فعال هستید، گفت: بنده سمتی در ستاد آقای هاشمی ندارم و سخنگویی بنده نیز در ستاد ایشان درست نیست، طبیعتا سخنگو در این ستاد مشخص می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *