یک دستورالعمل جدید: مجریان از نام کوچک یکدیگر استفاده نکنند! Reviewed by Momizat on . نخستین نشست مدیر شبکه یک سیما درباره امور مجریان شبکه، با حضور رضا مصداقی بهاری مدیر امور مجریان شبکه یک سیما و جمعی از مجری‌های شبکه برگزار شد.   در این نشست، نخستین نشست مدیر شبکه یک سیما درباره امور مجریان شبکه، با حضور رضا مصداقی بهاری مدیر امور مجریان شبکه یک سیما و جمعی از مجری‌های شبکه برگزار شد.   در این نشست، Rating:
شما اینجا هستید:خانه » فرهنگی » یک دستورالعمل جدید: مجریان از نام کوچک یکدیگر استفاده نکنند!

یک دستورالعمل جدید: مجریان از نام کوچک یکدیگر استفاده نکنند!

نخستین نشست مدیر شبکه یک سیما درباره امور مجریان شبکه، با حضور رضا مصداقی بهاری مدیر امور مجریان شبکه یک سیما و جمعی از مجری‌های شبکه برگزار شد.
 

در این نشست، مهدی فرجی مدیر شبکه با بیان اینکه با تمهید معاون سیما، امور مجریان سیما به مدیریت رضا پورحسین راه‌اندازی شده و دستور افتتاح این امور به شبکه‌های سیما ابلاغ شده است، گفت: در شبکه یک سیما نیز واحد امور مجریان به مدیریت آقای رضا مصداقی بهاری، مدیر پخش شبکه آغاز به کار کرده و قرار است تمامی امور مربوط به مجریان شبکه یک سیما، در این واحد بررسی، رسیدگی و انجام شود. وی ادامه داد: بر اساس این تصمیم، دسته‌بندی مجریان و تعریف شرح وظایف مجریان و اختیارات آنها باید در این امور تعریف شود و حضور افرادی دیگر چون تهیه‌کننده، بازیگر، ورزشکاران و … به عنوان مجری در برنامه‌های تلویزیونی ممنوع است.
فرجی با بیان اینکه اعلام سوابق و تجربیات کاری مجریان به این امور الزامی است، خاطرنشان کرد: پس از این فعالیت مجریان هر شبکه در شبکه‌های دیگر ممنوع خواهد بود. همچنین به منظور ارتقای سطح کیفی مجریان شبکه و افزایش مهارت و کارآیی آنها، اداره کل آموزش سیما اقدام به برگزاری کلاس‌های اجرا کرده که شرکت مجری‌های شبکه در این کلاس‌ها الزامی است.
پرهیز از اغراق و غلو درباره میهمانان و موضوع برنامه، عدم تقاضای وقت اضافی در برنامه زنده توسط مجری، عدم خطاب مهمانان و عوامل برنامه با نام کوچک و الفاظ خودمانی، رعایت استانداردها و دوری از سوگیری در برنامه و همچنین پوشش مناسب مجریان از جمله نکاتی بود که مدیر شبکه یک در این نشست متذکر شد.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا