پرسپولیس از بحران خارج می‌شود

کاپیتان تیم فوتبال داماش گیلان گفت که تساوی، نتیجه عادلانه دیدار تیمش برابر پرسپولیس بود و تیمش مستحق شکست نبوده است.
مهدوی کیا: پرسپولیس از بحران خارج می‌شود - دانش روز - خسرو یعقوبی

مهدی مهدوی کیا گفت: بازی خوبی بود و هر دو تیم خوب کار کردند؛ اما شرایط جوی روی کار هر دو تیم تاثیر منفی گذاشته بود و ما در روزی که خوب بودیم، از حریف شکست خوردیم.

وی در ادامه با بیان اینکه تساوی، نتیجه‌ای عادلانه در این بازی بوده است، افزود: در نیمه اول بازی، از حریف خیلی بهتر بودیم؛ اما پرسپولیس در نیمه دوم کمی بهتر کار کرد. در نهایت باید بگویم نتیجه عادلانه‌ این بازی تساوی بود.

مهدی مهدوی‌کیا همچنین شرایط حال و حاضر تیمش را مطلوب توصیف و خاطر نشان کرد: بازی به بازی شرایط ما بهتر می‌شود و سعی می‌کنیم نگاه ویژه‌تری به بازی‌های آینده داشته باشیم. دیروز هم در حالی که خوب کار کردیم، تنها در اثر اتفاقات فوتبالی از حریف شکست خوردیم.

وی که پیش از شروع بازی تیم‌های داماش و پرسپولیس با دسته گل به پیشواز حمید استیلی رفته بود،‌ در این رابطه گفت: حمید هم‌بازی و مربی من بوده است و من پیش از شروع بازی با دسته گل به نزدش رفتم و با او خوش و بش کردم و در کل مسئله خاصی نبود.

بازیکن سال‌های نه چندان دور پرسپولیس درباره وضعیت تیم سابقش در فصل یازدهم لیگ برتر فوتبال نیز اظهار کرد: شرایط پرسپولیس در هفته‌های ابتدایی لیگ بد بود؛ ولی کم‌کم بهتر می‌شود. این تیم به ویژه با بردی که برابر ما به دست آورد، شرایط بهتری پیدا کرد و فکر می‌کنم پرسپولیس از بحرانی که در آن گرفتار شده است خارج می‌شود.

مهدوی کیا نیز مانند بسیاری از پیشکسوتان پرسپولیس، مشکل اصلی این تیم را حاشیه‌های زیاد دانست و اضافه کرد: تیم‌های بزرگ، همیشه حاشیه زیادی دارند که روی عملکردشان تاثیر منفی می‌گذارد؛ اما به هر حال پرسپولیس از این وضعیت خارج خواهد شد.

کاپیتان تیم فوتبال داماش در پایان درباره رخدادهای پس از بازی داماش و پرسپولیس که به درگیری چند بازیکن دو تیم منجر شد، گفت: من کاملا در جریان این مسئله قرار نگرفتم؛ اما در مجموع این رخدادها برای فوتبال ما خوشایند نیست. برخورد بازیکنان، آن هم پس از پایان بازی اصلا خوب نیست. به هر حال وقتی یک بازی تمام می‌شود باید همه چیز را به فراموشی سپرد؛ چرا که برد و باخت جزئی از فوتبال است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه