پسر صادق محصولی چه اتومبیلی سوار می‌شود؟ Reviewed by Momizat on . صادق محصولي در جمع دانشجويان دانشگاه امام صادق(ع) با بيان اينكه «قصد نامزدي مجلس از هيچ حوزه‌اي را ندارم» به توضيح درباره ثروت خود پرداخت و گفت: در اسلام نسبت ب صادق محصولي در جمع دانشجويان دانشگاه امام صادق(ع) با بيان اينكه «قصد نامزدي مجلس از هيچ حوزه‌اي را ندارم» به توضيح درباره ثروت خود پرداخت و گفت: در اسلام نسبت ب Rating:
شما اینجا هستید:خانه » سیاسی » پسر صادق محصولی چه اتومبیلی سوار می‌شود؟

پسر صادق محصولی چه اتومبیلی سوار می‌شود؟

صادق محصولی در جمع دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) با بیان اینکه «قصد نامزدی مجلس از هیچ حوزه‌ای را ندارم» به توضیح درباره ثروت خود پرداخت و گفت: در اسلام نسبت به تولید ثروت نظر مثبت است؛ اما چگونه خرج کردن آن نیز مهم است؛ بنابراین نه تنها باید از راه مشروع به دست آمده باشد، بلکه باید در راه مشروع نیز مصرف شود.

به گزارش دانش روز به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه «از دیگران بپرسید که بچه‌های محصولی چطور زندگی می‌کنند»، افزود: یکی از پسرانم مهندسی هوش مصنوعی در دانشگاه امیرکبیر می‌خواند و پسر کوچک‌ترم نیز طلبه است، در سطح متوسط جامعه هستیم و از آن بالاتر نمی‌رویم، ماشین پسر من یک پراید مدل ۸۰ است؛ اما ببینید ماشین پسران مسوولان دیگر چیست. محصولی ادامه داد: وضع زندگی مرا با زندگی مسوولانی که حتی یک روز در بخش خصوصی نبوده‌اند، مقایسه کنید.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا