پیش‌بینی کاهش ۱۲ درجه‌ای دما در نیمه شمالی کشور برای آخر هفته Reviewed by Momizat on . مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه در آخر هفته، بارش متناوب باران و کاهش 8 تا 12 درجه‌ای دما در استان‌های شمالی کشور پیش‌بینی می‌شود، گف مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه در آخر هفته، بارش متناوب باران و کاهش 8 تا 12 درجه‌ای دما در استان‌های شمالی کشور پیش‌بینی می‌شود، گف Rating:
شما اینجا هستید:خانه » رویداد » پیش‌بینی کاهش ۱۲ درجه‌ای دما در نیمه شمالی کشور برای آخر هفته

پیش‌بینی کاهش ۱۲ درجه‌ای دما در نیمه شمالی کشور برای آخر هفته

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه در آخر هفته، بارش متناوب باران و کاهش ۸ تا ۱۲ درجه‌ای دما در استان‌های شمالی کشور پیش‌بینی می‌شود، گفت: طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه دمای هوا در برخی استان‌ها از جمله تهران ۴ تا ۸ درجه کاهش می‌یابد.

عبدالرضا امیدوار شهری در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه بارش متناوب باران و کاهش ۸ تا ۱۲ درجه‌ای دما در استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان پیش‌بینی می‌شود.وی ادامه داد: همچنین دریای خزر طی این مدت مواج خواهد بود.
امیدوار شهری افزود: در روزهای پنج‌شنبه و جمعه استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، خراسان شمالی و رضوی، کردستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، قم و سمنان کاهش ۴ تا ۸ درجه‌ای دما دارد.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا