چرا مردم باید چوب بی‌تدبیری و عدم برنامه‌ریزی بانک مرکزی را بخورند Reviewed by Momizat on . حمایت بانک مرکزی از سکه با تعیین نرخ کف سؤال اساسی این است که چرا مردم باید چوب بی‌تدبیری و عدم برنامه‌ریزی بانک مرکزی را بخورند آن هم در زمانی که روندنرخ طلای حمایت بانک مرکزی از سکه با تعیین نرخ کف سؤال اساسی این است که چرا مردم باید چوب بی‌تدبیری و عدم برنامه‌ریزی بانک مرکزی را بخورند آن هم در زمانی که روندنرخ طلای Rating:
شما اینجا هستید:خانه » اقتصادی » ارز طلا و سکه » چرا مردم باید چوب بی‌تدبیری و عدم برنامه‌ریزی بانک مرکزی را بخورند

چرا مردم باید چوب بی‌تدبیری و عدم برنامه‌ریزی بانک مرکزی را بخورند

حمایت بانک مرکزی از سکه با تعیین نرخ کف

سؤال اساسی این است که چرا مردم باید چوب بی‌تدبیری و عدم برنامه‌ریزی بانک مرکزی را بخورند آن هم در زمانی که روندنرخ طلای جهانی نزولی است؟

خبرگزاری فارس: حمایت بانک مرکزی از سکه با تعیین نرخ کف

از افلاطون چنین نقل است که «مرد را به فعل او امتحان کنید، نه به قول او»، پس از اعلام رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر آغاز دور جدید پیش فروش سکه، همگان انتظار کاهش قیمت سکه را پس از افزایش تصاعدی آن در چند وقت اخیر داشتند.

اما نکته‌ای که باعث توقف روند نزولی شد، اعلام قیمت‌های پیش فروش توسط بانک مرکزی بود، یعنی عملا در نقطه‌ای که به دلایلی از جمله خبر مثبت مذاکرات و کاهش نرخ جهانی اونس طلا همگان انتظار عرضه سکه به بازار و کاهش بیش از پیش را با اعلام نرخی پایین برای پیش فروش را از جانب بانک مرکزی داشتند، این بانک با تعیین قیمتی بالا عملا دست به گران فروشی زده و سیگنال (علامتی) برای تعیین قیمت فعلی بازار به عنوان کف قیمتی قرار داده است.


کلمات کلیدی:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا