کمک به زلزله زدگان یا جشن 100 هزار نفری، اولویت کدام بیشتر است؟

کمک به زلزله زدگان یا جشن 100 هزار نفری، اولویت کدام بیشتر است؟ ( دنیای اقتصاد - خسرو یعقوبی )نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه بوشهر با انتقاد از برگزاری جشن دولت در ورزشگاه آزادی، گفت: آقایان باید در اندیشه‌های‌شان تجدیدنظر کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت‌الله صفایی بوشهری در رابطه با برگزاری جشن دولت در استادیوم آزادی، اظهار داشت: مردم زلزله‌زده و عزادار، نیازمند کمک و در انتظار امداد و خدمت بیشتر هستند.

کمک به زلزله زدگان یا جشن 100 هزار نفری، اولویت کدام بیشتر است؟

دنیای اقتصاد – خسرو یعقوبی : امام جمعه بوشهر افزود: ما در گرفتن امتیازات برای این عزیزان وقتی صحبت می‌کنیم، پافشاری می‌کنند که شرایط آن طور که می‌خواهید مهیا نیست و بعد می‌بینیم در ورزشگاه آزادی این همه مسائل پیش می‌آید و پول‌ها خرج می‌شود.

وی اضافه کرد: آقایان باید در اندیشه‌هایشان تجدید نظر کنند. این قبیل برنامه‌ها منطبق با اجرای عدالت و منطق نیست. حرکات و گفتار مسئولان باید بر مبنای ولایت باشد.

زلزله‌زدگان در انتظار کمک هستند نه جشن!

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در خطبه‌های روز گذشته نماز جمعه بوشهر نیز به صراحت به این موضوع اشاره کرد و با انتقاد از برگزاری جشن پرهزینه دولت در ورزشگاه آزادی که موجب آزردگی خاطر شد، تصریح کرد: در حالیکه بسیاری از مردم در شهرستان دشتی داغدار بودند و عزاری عمومی اعلام کرده بودیم و در این گرمای هوا زیر چادرها زندگی می‌کردند، اعمال این هزینه‌ها صحیح نبود و متاسفانه از بوشهر نیز تعدادی به این جشن رفته‌اند.

آیت‌الله صفایی‌بوشهری تاکید کرد: هزینه‌های اینچنین برنامه‌هایی باید برای کمک به آسیب‌دیدگان صرف شود و این جشن با عدالت و منطق سازگاری ندارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *