تاثیر تنش‌های سیاسی بر قیمت مسکن Reviewed by Momizat on . رییس کمیته مسکن و شهرسازی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام مي‌گويد: اگر پرسیده شود چرا مدیریت اقتصادی کشور دچار بحران است، باید سرآغاز آن را در حوزه سیاسی جست‌وجو رییس کمیته مسکن و شهرسازی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام مي‌گويد: اگر پرسیده شود چرا مدیریت اقتصادی کشور دچار بحران است، باید سرآغاز آن را در حوزه سیاسی جست‌وجو Rating:
شما اینجا هستید:خانه » اقتصادی » تاثیر تنش‌های سیاسی بر قیمت مسکن

تاثیر تنش‌های سیاسی بر قیمت مسکن

رییس کمیته مسکن و شهرسازی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌گوید: اگر پرسیده شود چرا مدیریت اقتصادی کشور دچار بحران است، باید سرآغاز آن را در حوزه سیاسی جست‌وجو کرد. این‌گونه نیست که حوزه سیاسی کشور دچار بحران و تنش باشد، ولی اقتصاد کشور بدون بحران و آرام به کار خود ادامه دهد.

در نتیجه در این زنجیره دیده می‌شود که تنش و تلاطم در حوزه‌های کلان به ترتیب به حوزه‌های خردتری همچون مسکن سرایت می‌‌کند. علی نوذرپور در گفت‌وگو با سایت خبری تابناک، درباره تحولات این روزهای بازار مسکن و همچنین دلایل رشد قیمت نیز تاکید کرده است: باید توجه داشت که هنوز مسکن قیمت خود را پیدا نکرده و به بهای واقعی نرسیده است. ما می‌بینیم در مناطقی از تهران بهای مسکن به ۲۴ میلیون تومان در هر متر مربع می‌رسد و این نشان می‌دهد که قیمت مسکن در حال رشد است، ولی باید توجه داشت که این امر به هیچ وجه به معنی رشد در بازار و معاملات نیست. از سویی هنوز نرخ ارز و افزایش آن، تاثیر خود را روی مصالح ساختمانی نشان نداده و باید گفت که با تاثیرگذاری نرخ ارز بر قیمت مصالح حتما رشد قیمت مسکن در روزهای پایانی سال فزاینده خواهد بود.


دیدگاه خود را بنویسید

بازگشت به بالا