حکم بازیکنان شاهین اعلام شد Reviewed by Momizat on . 7 جلسه محرومیت به خاطر رفتار غیراخلاقی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دو بازیکن تیم فوتبال شاهین بوشهر را به دلیل انجام اعمال غیرورزشی در ورزشگاه 7 جلسه محروم کر 7 جلسه محرومیت به خاطر رفتار غیراخلاقی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دو بازیکن تیم فوتبال شاهین بوشهر را به دلیل انجام اعمال غیرورزشی در ورزشگاه 7 جلسه محروم کر Rating:
شما اینجا هستید:خانه » ورزشی » حکم بازیکنان شاهین اعلام شد

حکم بازیکنان شاهین اعلام شد

۷ جلسه محرومیت به خاطر رفتار غیراخلاقی
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دو بازیکن تیم فوتبال شاهین بوشهر را به دلیل انجام اعمال غیرورزشی در ورزشگاه ۷ جلسه محروم کرد.
خسرو یعقوبی : به گزارش دانش روز به نقل از مهر، براساس حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادق کرمی به چهار جلسه محرومیت و ۱۰ میلیون تومان جریمه نقدی و میثم منیعی به سه جلسه محرومیت و ۷ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند.

ضمن اینکه محرومیت موقت آنها که قبل از این از سوی کمیته انضباطی اعلام شده بود و چند جلسه آن سپری شده است، جزو محرومیت در نظر گرفته شده لحاظ خواهد شد. احکام کمیته انضباطی قابل اعتراض و رسیدگی در شورای عالی استیناف خواهد بود.

صادق کرمی و میثم منیعی دو بازیکن تیم شاهین بوشهر در حاشیه دیدار این تیم برابر شهرداری تبریز اقدام به رفتارهای ناشایست و غیراخلاقی کردند. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حکم ابتدایی خود این دو بازیکن را تا اطلاع ثانوی محروم کرده بود.


دیدگاه خود را بنویسید

بازگشت به بالا