۲۵ استاد دانشگاه شریف امروز بازنشسته شدند Reviewed by Momizat on . رئیس دانشگاه صنعتی شریف از بازنشستگی 25 استاد این دانشگاه با درجه مربی و دارای 65 سال سن خبر داد. دانش روز - خسرو یعقوبی: رضا روستا آزاد در گفتگو با خبرنگار مهر رئیس دانشگاه صنعتی شریف از بازنشستگی 25 استاد این دانشگاه با درجه مربی و دارای 65 سال سن خبر داد. دانش روز - خسرو یعقوبی: رضا روستا آزاد در گفتگو با خبرنگار مهر Rating:
شما اینجا هستید:خانه » علمی » ۲۵ استاد دانشگاه شریف امروز بازنشسته شدند

۲۵ استاد دانشگاه شریف امروز بازنشسته شدند

رئیس دانشگاه صنعتی شریف از بازنشستگی ۲۵ استاد این دانشگاه با درجه مربی و دارای ۶۵ سال سن خبر داد.
دانش روز – خسرو یعقوبی: رضا روستا آزاد در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر درباره برخی جزئیات بازنشستگی ۲۵ استاد این دانشگاه که امروز صورت گرفت، گفت: طبق آیین نامه جدید بازنشستگی وزارت علوم که ابلاغ شده ۲۵ نفر از استادان دانشگاه شریف با درجه مربی و دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را بازنشسته کردیمر

وی تاکید کرد: این اقدام دقیقاً طبق قانون صورت گرفته و هیچ مشکلی هم در این زمینه وجود ندارد.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: طبق قانون این استادان دارای ۳۰ سال خدمت و ۶۵ سال سن هستند. به هر حال، این استادان یک عمر زحمت کشیده اند و الان هم زمان بازنشستگی شان فرا رسیده است.

روستا آزاد درباره جذب استادان جدید در این دانشگاه، اظهار داشت: ما محدودیتی در جذب نداریم و طی سه سال گذشته تاکنون ۶۰ نفر با درجه عمدتاً استادیاری و منطبق بر راهبردهای دانشگاه و وزارت علوم جذب شده اند. همه این افراد که جذب شده اند شاخص و جوان هستند.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا