۴۰ امضا برای طرح دوباره سوال از احمدی‌نژاد در مجلس Reviewed by Momizat on . طرح سوال از محمود احمدی نژاد برای دومین بار در مجلس با 40 امضا کلید خورده است. رمضان شجاعی کیاسری، عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس روز گذشته ضمن اعلام این خبر گف طرح سوال از محمود احمدی نژاد برای دومین بار در مجلس با 40 امضا کلید خورده است. رمضان شجاعی کیاسری، عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس روز گذشته ضمن اعلام این خبر گف Rating:
شما اینجا هستید:خانه » سیاسی » ۴۰ امضا برای طرح دوباره سوال از احمدی‌نژاد در مجلس

۴۰ امضا برای طرح دوباره سوال از احمدی‌نژاد در مجلس

طرح سوال از محمود احمدی نژاد برای دومین بار در مجلس با ۴۰ امضا کلید خورده است. رمضان شجاعی کیاسری، عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس روز گذشته ضمن اعلام این خبر گفت که «وضعیت اقتصادی کشور» و «نابسامانی بازار ارز» موضوع سوال نمایندگان از رییس‌جمهور است. موسی‌الرضا ثروتی عضو کمیسیون بودجه مجلس نیز اقدامات معاونت منابع انسانی و معاونت برنامه‌ریزی رییس‌جمهور را از محورهای سوال از رییس‌جمهور اعلام کرده است.
این بار هم علی مطهری، نماینده تهران پیگیر جمع کردن امضا و به سرانجام رساندن طرح سوال از احمدی نژاد است. مطهری اسفند ماه سال گذشته پس از حدود یک سال و نیم پیگیری طرح سوال از رییس‌جمهور آن هم با ۱۰۰ امضا، برای نخستین بار در تاریخ جمهوری اسلامی موفق شد رییس‌جمهور را برای پاسخگویی به مجلس فراخواند. طرح سوال از احمدی‌نژاد در مجلس هشتم در ۱۰محور تهیه شده بود که مهم‌ترین آن تخلفات دولت از قوانینی همچون عدم اجرای قانون بودجه ارزی مترو، عدم معرفی وزیر ورزش در مهلت قانونی و مقاومت ۱۱ روزه رییس‌جمهور در برابر حکم رهبر انقلاب مبنی بر ابقای مصلحی وزیر اطلاعات و نحوه عزل متکی وزیر سابق امور خارجه و همچنین مسائل مربوط به امور فرهنگی از جمله اجرای قانون عفاف و حجاب در کشور بود.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا