حداد عادل از دست رفت Reviewed by Momizat on . ريیس‌دفتر مصباح یزدی: ایلنا نوشت: ريیس دفتر آیت‌الله مصباح یزدی با بیان اینکه عمل به تکلیف تنها با معرفی اصلح در انتخابات ریاست‌جمهوری امکان‌پذیر است، گفت: در ا ريیس‌دفتر مصباح یزدی: ایلنا نوشت: ريیس دفتر آیت‌الله مصباح یزدی با بیان اینکه عمل به تکلیف تنها با معرفی اصلح در انتخابات ریاست‌جمهوری امکان‌پذیر است، گفت: در ا Rating:
شما اینجا هستید:خانه » سیاسی » سیاست داخلی » حداد عادل از دست رفت

حداد عادل از دست رفت

رییس‌دفتر مصباح یزدی:
ایلنا نوشت: رییس دفتر آیت‌الله مصباح یزدی با بیان اینکه عمل به تکلیف تنها با معرفی اصلح در انتخابات ریاست‌جمهوری امکان‌پذیر است، گفت: در این خصوص ذره‌ای از مواضع خود کوتاه نمی‌آییم. حجت‌الاسلام جلالی در خصوص مطرح شدن نام حدادعادل میان گزینه‌های مورد بررسی جبهه پایداری تصریح کرد: گزینه‌هایی در حال بررسی است اما در میان آنها صحبتی از حدادعادل نبوده است.

جلالی با تاکید براینکه اگر کسی مشی جبهه را رعایت نکند از آن حذف خواهد شد خاطرنشان کرد: آقای حدادعادل هم اکنون به ائتلاف ۱+۲ که با پیوستن لاریجانی و پورمحمدی به ۱+۴ تبدیل شده است، پیوسته و ممکن است این ائتلاف تا ۱۲ نفر هم ادامه پیدا کند. وی افزود: اگر یک قاشق داروی تلخ را در ظرف عسل بریزیم این عسل دیگر قابل استفاده نخواهد بود. به نظر من آقای حدادعادل نیز آب شیرین و گوارایی بود که وارد نهر شوری شد که دیگر قابل استفاده نیست. وی ادامه داد: با ارتباطاتی که ما با مردم داریم، می‌بینیم این ۶۰ درصد (ادعای حداد عادل درباره میزان رای ائتلاف ۱+۲) نظرسازی است. ما نیز می‌توانیم ادعا کنیم که ۹۰ درصد آرای انتخابات را داریم؛ اما چنین ادعایی بی‌دلیل خواهد بود.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا