فرج‌الله سلحشور: از همه بازیگران زن ایرانی عذرخواهی می‌کنم Reviewed by Momizat on . روز گذشته متني با امضای ترانه علیدوستی، پگاه آهنگرانی، نگار جواهریان، هانیه توسلی و باران کوثری در واكنش به اظهارات اخير فرج‌الله سلحشور منتشر شد. در پی آن فرج‌ روز گذشته متني با امضای ترانه علیدوستی، پگاه آهنگرانی، نگار جواهریان، هانیه توسلی و باران کوثری در واكنش به اظهارات اخير فرج‌الله سلحشور منتشر شد. در پی آن فرج‌ Rating:
شما اینجا هستید:خانه » فرهنگی » فرج‌الله سلحشور: از همه بازیگران زن ایرانی عذرخواهی می‌کنم

فرج‌الله سلحشور: از همه بازیگران زن ایرانی عذرخواهی می‌کنم

روز گذشته متنی با امضای ترانه علیدوستی، پگاه آهنگرانی، نگار جواهریان، هانیه توسلی و باران کوثری در واکنش به اظهارات اخیر فرج‌الله سلحشور منتشر شد. در پی آن فرج‌الله سلحشور رسما از همه بازیگران زن عذر خواهی کرد.

فرج‌الله سلحشور در گفت‌وگو با شبستان که در پی انتشار بیانیه جمعی از بازیگران سینمای ایران پیرامون مصاحبه‌ای که جدیدا از این کارگردان منتشر شد، عنوان داشت: بازیگران ایرانی حق دارند که نسبت به حرف‌های من واکنش نشان دهند و با توجه به گفت‌وگویی که یکی از خبرگزاری‌ها از من منتشر کرد به آنها حق می‌دهم.
وی ادامه داد: من با صحبت‌های خودم قصد داشتم که نسبت به دعوت آنجلینا جولی به ایران واکنش نشان دهم و بگویم که سینمای ایران هرزه‌خانه نیست.
وی با اشاره به پاکی بازیگران زن سینمای ایران اضافه کرد: در سینمای ایران زنان بازیگر پاک و هنرمند و فرهیخته بسیار داریم. من در فیلم‌های خودم با بازیگران بسیاری چون کتایون ریاحی و الهام حمیدی و… کار کرده‌ام و همه آنها از طرز رفتار من راضی هستند.
سلحشور افزود: ما برای همه بازیگران در ایران احترام قائلیم اما بازیگران ناباب نیزدر سینمای ایران وجود دارند.
کارگردان سریال و فیلم سینمایی یوسف پیامبر در پایان خاطرنشان کرد: از طریق همین رسانه از همه بازیگران زن ایرانی عذرخواهی می‌کنم.


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

خبرنامه
avatar
wpDiscuz
بازگشت به بالا