موسوی،کروبی و حسن خمینی ۳گزینه اصلاح طلبان

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: انتخاب اول اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری موسوی و کروبی هستند.

علیرضا زاکانی در جمع دانشجویان بسیجی سراسر کشور، افزود: انتخاب دوم آنها سید حسن خمینی، سومین انتخاب آنها افرادی مثل عارف، جهانگیری ونجفی، و چهارمین انتخاب آنان روی کار آمدن اصولگرایی است که راه را برای اصلاح طلبان باز کند .
به نقل از مهر در ادامه زاکانی ، دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با بیان اینکه اگر اصلاح طلبی خطا کرد باید یک چوب بخورد و اگر فرد اصولگرایی دچار خطا شد باید دو چوب بخورد، عنوان کرد: خطاهای مرتضوی، خطاهای فاحشی است. او اینقدر مشکل دارد که زمان رسیدگی به پرونده هایش بنده شخصاً دو گونی از پرونده هایش را به جلسات می بردم با این حال هیچگاه نخواستم آبروی کسی را ببرم و لذا موضوع وی را به قانون سپردم.

وی انتصاب مرتضوی از سوی احمدی نژاد اشتباه خواند و درباره جلسه روز استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: بنده مخالف استیضاح بودم و صبح آن روز هم فراکسیون اصولگرایان بیانیه ای به اعضایش مبنی بر رای ندادن به استیضاح داد اما آقای احمدی نژاد در گفتگویی با یکی از اعضای فراکسیون عنوان کرده بود که من امروز این گوسفند (شیخ الاسلامی) را آورده ام که قربانی کنم.
استراتژی هاشمی برای انتخابات

وی دومین مخالف روی کار آمدن اصولگرایان را هاشمی رفسنجانی خواند و تصریح کرد: او بنا دارد با استراتژِی بحرانی نشان دادن شرایط کشور و اینکه تنها منجی کشور خود اوست وارد عرصه شود. ادبیات امروز آقای هاشمی همان ادبیات می آیم نمی آیم سال ۸۳-۸۴ است. مطلوب دوم هاشمی کاندیداتوری حسن روحانی است و سومین انتخابش هم روی کار آمدن کسی است که راه را برای او باز کند.

توزیع پول و تقسیم ۶۲ هزار هکتار زمین بین مردم
این نماینده مجلس افزود: گروه سومی که مخالف روی کار آمدن اصولگرایان هستند عوامل انحرافند که به دنبال این هستند که کشور را به سراشیبی ببرند تا کسی جرات نکند راس امور را در دست بگیرد. هدف آنها این است که بگوید تنها کسی که می تواند کشور را اداره کند ما هستیم. توزیع پول و امکانات تقسیم ۶۲ هزار هکتار زمین بین مردم توزیع بلوکه های معدنی و… از جمله استراتژی های آنان است.
جریان وزیر پیشنهادی که ۲ مرتبه دستگیر شده بود

وی ادامه داد: در جریان معرفی وزرا، آقای احمدی نژاد وزیری را معرفی کرد که دو مرتبه توسط یک سرهنگ نیروی انتظامی دستگیر شده بود و در ستاد معین فعالیت کرده و به وی رای داده بود. اینها را به آقای احمدی نژاد هم منتقل کردم اما او اعتنایی نکرد و آن فرد را به عنوان وزیر پیشنهادی معرفی کرد که خوشبختانه رای نیاورد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
خبرنامه