پیش بینی رونق بازار خودرو, قیمت خودروهای مدل 94

پیش بینی رونق بازار خودرو, قیمت خودروهای مدل ۹۴

ایران بهاپیش بینی رونق بازار خودرو, قیمت خودروهای مدل ۹۴ – در شرایطی که حدود یک ماه و نیم به پایان سال باقی مانده، رونق تا حدودی در حال بازگشت به بازار خودرو است. این روزها که حدود یک ماه و نیم به شب عید مانده، کمی تب و تاب در بازار خودرو به‌وجود آمده و خرید و فروش خودرو را در بازار شاهد هستیم و پیش بینی رونق بازار خودرو دو از ذهن نیست به طوری که مشتریان کم‌کم شروع به مراجعه به بازار برای خرید خودرو برای سال نو و تعطیلات نوروز کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یکی از دلایل مهم خرید خودرو توسط مشتریان، ثابت ماندن قیمت خودروها در اواخر سال ۱۳۹۳ و نیز پیش‌بینی گران نشدن میلیونی خودروها در سال جدید است.

پیش بینی رونق بازار خودرو , قیمت خودروهای مدل ۹۴

پیش بینی رونق بازار خودرو, قیمت خودروهای مدل 94

پیش بینی رونق بازار خودرو, قیمت خودروهای مدل ۹۴

این در حالی است که شرایط در سال‌های قبل این‌گونه نبود و مشتریان خودرو در شب عید به دلیل نوسان قیمتی، بلاتکلیف بودند که خرید خودرو انجام دهند یا خیر. در واقع در یکی دو سال گذشته از یک طرف عده‌ای پیش‌بینی می‌کردند که قیمت‌ها کاهش می‌یابد و از طرف دیگر، پیش بینی می‌شد که قیمت‌ها افزایش پیدا خواهد کرد. این بلاتکلیفی در بازار خودرو باعث شده بود که خریداران از خرید خودرو در شب عید منصرف شوند.

یکی دیگر از دلایل رونق گرفتن فروش خودرو، تصمیم جدید خودروسازان است که قرار شده از اوایل بهمن‌ماه خودرو با مدل ۹۴ به بازار ارائه کنند. این موضوع موجب شده مشتریانی که در سال‌های گذشته در شب عید منتظر می‌ماندند که خودرو با مدل جدید در سال بعد خریداری کنند، امروز به خرید خودرو اقدام کنند.

بر همین اساس، وضعیت قیمت خودروهای مدل جدید (سال ۹۴) در بازار به این ترتیب است که پراید ۱۳۱ SE با قیمت ۲۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، پراید ۱۱ SE با قیمت ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، سمند LX با قیمت ۳۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، سمند EF7 با قیمت ۳۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، تیبا۲ با قیمت ۲۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه روشن "پیش بینی رونق بازار خودرو, قیمت خودروهای مدل ۹۴"

avatar
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی ترین دارای بیشترین تعداد رای
خبرنامه
trackback

[…] است و اکثر کارشناسان براین باورند که با شروع برجام بازار خودرو متحول شده و می توان چشم انداز روشنی را برای آن درنظر […]